Anställda

(Inkludera underavdelningar)

22 personer

Visar 1 - 22 av 22 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Brinch, RebeccaPersonalspecialist/Personalavdelningen
Doktorand/Teatervetenskap
Personalavdelningen 08-16 1335
rebecca.brinch@su.se
Dahlberg, StefanPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 1408
stefan.dahlberg@su.se
Emlund, AndersStatistikerPersonalavdelningen 08-16 2032
anders.emlund@su.se
Flodin, Eva-Karin PersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2094
Eva-Karin.Flodin@su.se
Gustafsson, MiriamPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 3323
miriam.gustafsson@su.se
Göransson, LinaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 1625
lina.goransson@su.se
Huggare, Anna-KarinPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2198
anna-karin.huggare@su.se
Jutterdal, AnnaSektionschefPersonalavdelningen 08-16 2262
anna.jutterdal@su.se
Kohandani, TarjaWebbredaktörPersonalavdelningen 08-16 2261
Tarja.Kohandani@su.se
Lundberg, Lise-LottPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2031
lise-lott.lundberg@su.se
Lundblad, PernillaArbetsrättsjuristPersonalavdelningen
pernilla.lundblad@su.se
Lundin Nyysti, Anna LenaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 1414
annalena.lundinnyysti@su.se
Nilsson, CarinaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2087
carina.nilsson@su.se
Nygren, CathrinePersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2088
cathrine.nygren@su.se
Ohlsén, AnnaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 3689
anna.ohlsen@su.se
Ruuskanen, NiinaAdministratörPersonalavdelningen 08-16 2002
niina.ruuskanen@su.se
Steffensen, KarinPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2318
karin.steffensen@su.se
Strandlund, ClaesSektionschefPersonalavdelningen 08-16 2057
claes.strandlund@su.se
Strandman, CeciliaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2926
cecilia.strandman@su.se
Wallin, GöranPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2166
goran.wallin@su.se
Wase, AnnaPersonaladministratörPersonalavdelningen 08-16 2035
anna.wase@su.se
Vettergren, NinaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2494
Nina.Vettergren@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter