Anställda

(Inkludera underavdelningar)

68 personer

Visar 1 - 68 av 68 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Aggeklint, EvaFD, ForskareHumanistiska fakulteten
eva.aggeklint@su.se
Al Saadi, TaniaUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 2041
tania.al.saadi@su.se
Andersson, VivecaByrådirektörHumanistiska fakulteten 08-16 2898
viveca.andersson@su.se
Bengtsson, AndreasDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 3632
andreas.bengtsson@su.se
Berndt, JaquelineProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 2025
jberndt@su.se
Blumi, IsaUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 2512
isa.blumi@su.se
Borsuk Eroglu, ImrenGästforskareHumanistiska fakulteten
imren.borsuk@su.se
Candar, CengizGästforskareHumanistiska fakulteten
cengiz.candar@suits.su.se
Chung, Yu-SyuanLärarassistentHumanistiska fakulteten
yusyuan.chung@su.se
D'Orsi, LorenzoGästforskareHumanistiska fakulteten
lorenzo.dorsi@su.se
de Marchi, SerenaDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 1994
serena.demarchi@su.se
Ehnhage, MariaAdministrativ chefHumanistiska fakulteten 08-16 2201
maria.ehnhage@su.se
Eksell, KerstinGästforskareHumanistiska fakulteten
kerstin.eksell@su.se
Eldén, ÅsaGästforskareHumanistiska fakulteten
asa.elden@su.se
Elias, SamimAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 1395
samim.elias@su.se
Eriksson, FredricIT-koordinatorHumanistiska fakulteten 08-16 1422
fredric.ericsson@su.se
Fresk, JohanBiträdande studierektorHumanistiska fakulteten 08-16 3620
johan.fresk@su.se
Gänssbauer, MonikaUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 1071
monika.gaenssbauer@su.se
Häussler, SonjaProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 2238
Sonja.Haeussler@su.se
Jelbring, StinaUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 1420
Stina.Jelbring@su.se
Jin, IngelaAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 2959
ingela.jin@su.se
Jonsson, GabrielUniversitetslektor, DocentHumanistiska fakulteten 08-16 2510
Gabriel.Jonsson@su.se
Kaikkonen Meiling, MarjaProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 1412
Marja.Kaikkonen@su.se
Kang, KyungsookUniversitetsadjunktHumanistiska fakulteten 08-16 4355
Kyung.Kang@su.se
Katsivelis, PaulFil.DrHumanistiska fakulteten
paul.katsivelis@su.se
Kim, EunahAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 1249
eunah.kim@su.se
Kirkegaard, IdaDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 1588
ida.kirkegaard@su.se
Korkmaz, Seren SelvinDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 2936
seren.korkmaz@su.se
Kritz, HannaStudierektorHumanistiska fakulteten 08-16 2722
hanna.kritz@su.se
Kuwano Lidén, MitsuyoAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 2496
Mitsuyo.Kuwano@su.se
Lagerkvist, JohanProfessorHumanistiska fakulteten 08-674 7274
johan.lagerkvist@score.su.se
Levin, PaulDirektörHumanistiska fakulteten 08-16 4357
paul.t.levin@su.se
Lindberg, ErikaAmanuensHumanistiska fakulteten 08-16 3167
erika.lindberg@su.se
Lindberg-Wada, GunillaProfessor EmeritaHumanistiska fakulteten
Gunilla.Lindberg-Wada@su.se
Linder, GunnarUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 3788
gunnar.linder@su.se
Lodén, TorbjörnProfessor emeritusHumanistiska fakulteten
Torbjorn.Loden@su.se
Machotka, EwaUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 3262
ewa.machotka@su.se
Malik, EkaterinaDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 1493
ekaterina.malik@su.se
Mao, Su TiLärarassistentHumanistiska fakulteten 08-16 1775
suti.mao@su.se
Mellor, NohaForskareHumanistiska fakulteten
noha.mellor@su.se
Menkes, RobertoSystemansvarigHumanistiska fakulteten
Roberto.Menkes@su.se
Mohammed, RusulAssistentHumanistiska fakulteten
rossul.aljawad@su.se
Mohseni Kabir Bäckström, DanielAmanuensHumanistiska fakulteten 08-16 3621
daniel.m.backstrom@su.se
Nilsson, JorunnAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 3633
jorunn.nilsson@su.se
Nordgren, LarsForskningsekreterareHumanistiska fakulteten 08-16 2213
lars.nordgren@su.se
Nordström, UlricaKommunikatörHumanistiska fakulteten 08-16 4356
ulrica.nordstrom@su.se
Nygren, ChristinaForskareHumanistiska fakulteten
Christina.Nygren@su.se
Oetke, ClausProfessor emeritusHumanistiska fakulteten
claus.oetke@su.se
Ottosson al Bitar, AstridUniversitetslektorHumanistiska fakulteten 08-16 1531
astrid.ottosson_al-bitar@su.se
Rohde-Nielsen, CarolineAdministratörHumanistiska fakulteten 08-16 3119
caroline.nielsen@su.se
Romgard, JanForskareHumanistiska fakulteten
jan.romgard@su.se
Roth, Hans Ingvar FProfessor i mänskliga rättigheterHumanistiska fakulteten 08-16 3970
hansi.roth@su.se
Sands, IainDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 1784
iain.sands@su.se
Schweiger, IrmyProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 1315
irmy.schweiger@su.se
Seto Norrgård, Eriko SetoAdjunktHumanistiska fakulteten
eriko.norrgard@su.se
Shirabe, AkikoVikarierande AdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 2815
akiko.shirabe@su.se
Shiraishi, MargaritaUtbildningsadministratör/studievägledareHumanistiska fakulteten 08-16 3619
margarita.shiraishi@su.se
Sundblad, ErikDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 2899
erik.sundblad@su.se
Säfström, MartinStudierektorHumanistiska fakulteten 08-16 2943
martin.safstrom@su.se
Thiel, AxelAmanuensHumanistiska fakulteten 08-16 1309
axel.thiel@su.se
Tiscornia, AlbertoPrefektHumanistiska fakulteten
Alberto.Tiscornia@su.se
Wang, HailinAdjunktHumanistiska fakulteten 08-16 2891
wang.hailin@su.se
Wardini, ElieProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 2323
Elie.Wardini@su.se
White, JennyProfessorHumanistiska fakulteten 08-16 2199
jenny.white@su.se
Wiklund Abdelmoez Ahmed, JoelVikarierande adjunktHumanistiska fakulteten 08-16 2897
jw.abdelmoez@su.se
Wroldsen, Kim JarleDoktorandHumanistiska fakulteten 08-16 1340
kim.jarle.wroldsen@su.se
Yabanci, BilgeGästforskareHumanistiska fakulteten
bilge.yabanci@su.se
Zaia, MaryAmanuensHumanistiska fakulteten 08-16 2079
mary.zaia@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter