Anställda

(Inkludera underavdelningar)

36 personer

Visar 1 - 36 av 36 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Aston, LillemorLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2196
Lillemor.Aston@su.se
Brinch, RebeccaPersonalspecialist/Personalavdelningen
Doktorand/Teatervetenskap
Universitetsförvaltningen 08-16 1335
rebecca.brinch@su.se
Dahlberg, StefanPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 1408
stefan.dahlberg@su.se
Emlund, AndersStatistikerUniversitetsförvaltningen 08-16 2032
anders.emlund@su.se
Engström, Anna-KarinLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2058
anna-karin.engstrom@su.se
Engström, BirgittaLönehandläggareUniversitetsförvaltningen
birgitta.engstrom@su.se
Flodin, Eva-Karin PersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2094
Eva-Karin.Flodin@su.se
Fredriksson, RikardLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 3408
rikard.fredriksson@su.se
Gustafsson, MiriamPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 3323
miriam.gustafsson@su.se
Gustafsson, BirgittaBitr sektionschefUniversitetsförvaltningen 08-16 2053
Birgitta.Gustafsson@su.se
Göransson, LinaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 1625
lina.goransson@su.se
Henriksson, KerstinLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2506
kerstin.henriksson@su.se
Huggare, Anna-KarinPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2198
anna-karin.huggare@su.se
Högström, MariePersonalchefUniversitetsförvaltningen 08-16 3177
marie.hogstrom@su.se
Jacobsson, EvaByrådirektörUniversitetsförvaltningen
sulf@sulf.su.se
Johnson, ChristineLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2108
christine.johnson@su.se
Jutterdal, AnnaSektionschefUniversitetsförvaltningen 08-16 2262
anna.jutterdal@su.se
Kohandani, TarjaWebbredaktörUniversitetsförvaltningen 08-16 2261
Tarja.Kohandani@su.se
Lundberg, Lise-LottPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2031
lise-lott.lundberg@su.se
Lundblad, PernillaArbetsrättsjuristUniversitetsförvaltningen
pernilla.lundblad@su.se
Lundin Nyysti, Anna LenaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 1414
annalena.lundinnyysti@su.se
Lärka, FannyAssistentUniversitetsförvaltningen
fanny.larka@su.se
Müller, ElisabethLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 4898
elisabeth.muller@su.se
Nilsson, CarinaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2087
carina.nilsson@su.se
Nygren, CathrinePersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2088
cathrine.nygren@su.se
Ohlsén, AnnaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 3689
anna.ohlsen@su.se
Ruuskanen, NiinaAdministratörUniversitetsförvaltningen 08-16 2002
niina.ruuskanen@su.se
Samuelsson, YvonnePersonalhandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2197
yvonne.samuelsson@su.se
Sharma, EllenSektionschefUniversitetsförvaltningen 08-16 3711
Ellen.Sharma@su.se
Steffensen, KarinPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2318
karin.steffensen@su.se
Strandlund, ClaesSektionschefUniversitetsförvaltningen 08-16 2057
claes.strandlund@su.se
Strandman, CeciliaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2926
cecilia.strandman@su.se
Wallin, GöranPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2166
goran.wallin@su.se
Wase, AnnaPersonaladministratörUniversitetsförvaltningen 08-16 2035
anna.wase@su.se
Vettergren, NinaPersonalspecialistUniversitetsförvaltningen 08-16 2494
Nina.Vettergren@su.se
Ögren, SandraLönehandläggareUniversitetsförvaltningen 08-16 2202
sandra.ogren@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter