Anställda

(Inkludera underavdelningar)

67 personer

Visar 1 - 67 av 67 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Abbasi, SaharTimpersonalStockholms universitetsbibliotek
sahar.abbasi@su.se
Abdulrahman, KarezTimanställdStockholms universitetsbibliotek
karez.abdulrahman@su.se
Adolfsson, CamillaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
camilla.adolfsson@su.se
Aghazadeh, ParastoBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
parasto.aghazadeh@su.se
Aghazadeh, ParisaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
parisa.aghazadeh@su.se
Alexandersson, SandraTimpersonalStockholms universitetsbibliotek
sandra.alexandersson@su.se
Alm, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 1355
Elisabet.Alm@su.se
Asserlund, CarolineTimanställdStockholms universitetsbibliotek
caroline.asserlund@su.se
Auger, KurtBokuppsättareStockholms universitetsbibliotek
Kurt.Auger@su.se
Berg, SofiaPraktikantStockholms universitetsbibliotek
sofia.berg@su.se
Berglind, JohannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1311
johanna.berglind@su.se
Bild, Lars-HåkanTimanställdStockholms universitetsbibliotek
lars.bild@su.se
Binder Rissanen, TuijaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7516
Tuija.Rissanen@su.se
Bjersby Zimmermann, MikaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 3236
mika.zimmermann@su.se
Björk, Moa-LisaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
moa-lisa.bjork@su.se
Burman, GunBokuppsättareStockholms universitetsbibliotek
gun.burman@su.se
Carlsson, PiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
pia.carlson@su.se
Edling, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2748
elisabet.edling@su.se
Eklind, Lennart1:e BibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4100
Lennart.Eklind@su.se
Eklöf, SaraTimanställdStockholms universitetsbibliotek
sara.eklof@su.se
Ekroth, MarcusBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
marcus.ekroth@su.se
Elander, AgnetaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6807
agneta.elander@su.se
Enarson, Eva LinneaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
eva.enarson@su.se
Engfelt, CarolinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4176
carolina.engfelt@su.se
Engström, HansBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-674 7566
Hans.Engstrom@su.se
Eriksson, LinaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
lina.eriksson@su.se
Erixon, EmilBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
emil.erixon@su.se
Hall, MartinBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
martin.hall@su.se
Haraldson, NinaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
nina.haraldson@su.se
Hedström, HelenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7514
Helena.Hedstrom@su.se
Håkansson Hedberg, JennySektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6824
jenny.hakansson.hedberg@su.se
Höhn, OlivierBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2773
olivier.hohn@su.se
Jelvin, WilliamBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 4978
william.jelvin@su.se
Jerkert, KajsaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
Kajsa.Jerkert@su.se
Johansson, MatildaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
matilda.johansson@su.se
Karlsson, KristinTimpersonalStockholms universitetsbibliotek
kristin.karlsson@su.se
Larsson, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7293
Tomas.Larsson@su.se
Lempke, OlaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2806
ola.lempke@su.se
Lindehoff, MarkusBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2777
markus.lindehoff@su.se
Lindstein, LinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6822
lina.lindstein@su.se
Lodin, PetronellaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
petronella.lodin@su.se
Löfgren, Ann-LouiseBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6818
ann-louise.lofgren@su.se
Majuri, HumlanBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
humlan.majuri@su.se
Morén, MagdalenaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
magdalena.moren@su.se
Munck, GabrielBokbindareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1083
gabriel.munck@su.se
Nes, Ina IngeborgBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
ina.nes@su.se
Nigusse, AzmaraBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
azmara.nigusse@su.se
Norendal, RichardKårexpeditionsadministratör
Biblioteksvärd
Stockholms universitetsbibliotek
richard.norendal@su.se
Okot, KevinBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
kevin.okot@su.se
Rings, MichaelaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2039
michaela.rings@su.se
Roboti Cronin, KatiaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
katia.cronin@su.se
Rodriguez-Åkerstedt, OlofTimanställdStockholms universitetsbibliotek
olof.akerstedt@su.se
Rydbeck, GunillaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2668
Gunilla.Rydbeck@su.se
Sandell Liang, SofiaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2707
sofia.sandell@su.se
Sandström, MiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2834
mia.sandstrom@su.se
Stenbeck, KarinBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6010
karin.stenbeck@su.se
Stigell Lindholm, AxelTimanställdStockholms universitetsbibliotek
axel.stigell-lindholm@su.se
Strandberg, RosmarieTimanställdStockholms universitetsbibliotek
rosmarie.strandberg@su.se
Swedberg, PerBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1011
Per.Swedberg@su.se
Söderbäck, AndersSektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-16 2779
anders.soderback@su.se
Talvitie, JoakimBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
joakim.talvitie@su.se
Torsson Freij, HannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
hanna.torsson.freij@su.se
Wannemark, SofiaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
sofia.wannemark@su.se
Westman, MoaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
moa.westman@su.se
Zachrisson, AnnikaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2783
Annika.Zachrisson@su.se
Zimmermann, GustavBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
gustav.zimmermann@su.se
Zimmermann Bjersby, AnnaBibliotekarie, fjärrlåneexpertStockholms universitetsbibliotek 08-16 3435
Anna.Bjersby@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter