Anställda

(Inkludera underavdelningar)

47 personer

Visar 1 - 47 av 47 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Abbasi, SaharTimpersonalStockholms universitetsbibliotek
sahar.abbasi@su.se
Akdag, BetulBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
betul.akdag@su.se
Alm, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 1355
Elisabet.Alm@su.se
Andrade Donoso, MariaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
maria.donoso@su.se
Arvas, EmilBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
emil.arvas@su.se
Berglind, JohannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1311
johanna.berglind@su.se
Binder Rissanen, TuijaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7516
Tuija.Rissanen@su.se
Bjersby Zimmermann, MikaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 3236
mika.zimmermann@su.se
Björk, Moa-LisaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
moa-lisa.bjork@su.se
Christensen, AndersBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
anders.christensen@su.se
Edling, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2748
elisabet.edling@su.se
Elander, AgnetaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6807
agneta.elander@su.se
Enarson, Eva LinneaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
eva.enarson@su.se
Engfelt, CarolinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4176
carolina.engfelt@su.se
Engström, HansBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-674 7566
Hans.Engstrom@su.se
Erdebilci, MaralStockholms universitetsbibliotek
maral.erdebilci@su.se
Erixon, EmilBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
emil.erixon@su.se
Espinoza, Angela TaniaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
tania.espinoza@su.se
Hedström, HelenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7514
Helena.Hedstrom@su.se
Håkansson Hedberg, JennySektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6824
jenny.hakansson.hedberg@su.se
Höhn, OlivierBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2773
olivier.hohn@su.se
Jelvin, WilliamBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
william.jelvin@su.se
Jerkert, KajsaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6795
Kajsa.Jerkert@su.se
Keller, JuliaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6834
julia.keller@su.se
Kenntoft Hof, MatildaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
matilda.kenntoft@su.se
Larsson, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7293
Tomas.Larsson@su.se
Lempke, OlaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2806
ola.lempke@su.se
Lindehoff, MarkusBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2777
markus.lindehoff@su.se
Lodin, PetronellaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
petronella.lodin@su.se
Lyckblad, CamillaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
camilla.lyckblad@su.se
Mohamud, HauaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
haua.mohamud@su.se
Morén, MagdalenaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
magdalena.moren@su.se
Munck, GabrielBokbindareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1083
gabriel.munck@su.se
Nes, Ina IngeborgBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
ina.nes@su.se
Pietilä, VictorBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
victor.pietila@su.se
Rings, MichaelaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2039
michaela.rings@su.se
Rydbeck, GunillaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2668
Gunilla.Rydbeck@su.se
Sandell Liang, SofiaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
sofia.sandell@su.se
Sandström, MiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2834
mia.sandstrom@su.se
Stenbeck, KarinBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6010
karin.stenbeck@su.se
Swedberg, PerBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1011
Per.Swedberg@su.se
Talvitie, JoakimBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
joakim.talvitie@su.se
Torsson Freij, HannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6806
hanna.torsson.freij@su.se
Torsson Freij, GustavBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
gustav.torsson.freij@su.se
Westman, MoaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
moa.westman@su.se
Zachrisson, AnnikaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2783
Annika.Zachrisson@su.se
Zimmermann Bjersby, AnnaBibliotekarie, fjärrlåneexpertStockholms universitetsbibliotek 08-16 3435
Anna.Bjersby@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter