Anställda

(Inkludera underavdelningar)

21 personer

Visar 1 - 21 av 21 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Andersson, LeifSystembibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2769
Leif.Andersson@su.se
Anställd, TestkontoStockholms universitetsbibliotek
tesan@sub.su.se
Anställd, TestkontoStockholms universitetsbibliotek
testkonto.anstalld@sub.su.se
Anställd, SubtestTestStockholms universitetsbibliotek
subtest.anstalld@su.se
Anställd, TestkontoStockholms universitetsbibliotek
testkonto@su.se
Anställd, Testkonto 2Stockholms universitetsbibliotek
testkonto2@su.se
Arslan, Ceyhun RanSupportteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-16 2775
Ceyhun.Arslan@su.se
Cederfjord, RogerSystembibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2713
Roger.Cederfjord@su.se
Haidos, GeorgiosSupportteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6829
Georgios.haidos@su.se
Hedström Mace, AndreasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4917
andreas.hedstrom.mace@su.se
Högström, UlfWebbutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1424
ulf.hogstrom@su.se
Ingemarsson, KatarinaWebbutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2523
Katarina.Ingemarsson@su.se
Kavousi, MehrdadWebbutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 3698
mehrdad.kavousi@su.se
Lekic, DraganSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2789
dragan.lekic@su.se
Lindörn, MartinGränssnittsutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2784
martin.lindorn@su.se
Livefjord, AnnikaSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2705
Annika.Livefjord@su.se
Lundström, AnnaSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2360
anna.lundstrom@su.se
Miettinen, HenrikIT-chefStockholms universitetsbibliotek 08-16 4967
Henrik.Miettinen@su.se
Pakuwibowo, YantoSystemutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1712
yanto.pakuwibowo@su.se
Vyridakis, AlexanderSystemteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-16 4005
Alexander.Vyridakis@su.se
Åberg, PerSystemutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2942
per.aberg@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter