Anställda

(Inkludera underavdelningar)

148 personer

Visar 1 - 148 av 148 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Abbasi, SaharTimpersonalUniversitetsförvaltningen
sahar.abbasi@su.se
Abdulrahman, KarezTimanställdUniversitetsförvaltningen
karez.abdulrahman@su.se
Adolfsson, CamillaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
camilla.adolfsson@su.se
Aghazadeh, ParastoBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
parasto.aghazadeh@su.se
Aghazadeh, ParisaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
parisa.aghazadeh@su.se
Ahlbäck, MariaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 1921
maria.ahlback@su.se
Alexandersson, SandraTimpersonalUniversitetsförvaltningen
sandra.alexandersson@su.se
Alm, ElisabetBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 1355
Elisabet.Alm@su.se
Anderberg, SabinaVerksamhetsutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 2994
sabina.anderberg@su.se
Andersson, SaraBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7530
Sara.Andersson@su.se
Andersson, LeifSystembibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2769
Leif.Andersson@su.se
Anställd, TestkontoUniversitetsförvaltningen
tesan@sub.su.se
Anställd, TestkontoUniversitetsförvaltningen
testkonto.anstalld@sub.su.se
Anställd, SubtestTestUniversitetsförvaltningen
subtest.anstalld@su.se
Anställd, TestkontoUniversitetsförvaltningen
testkonto@su.se
Anställd, Testkonto 2Universitetsförvaltningen
testkonto2@su.se
Arslan, Ceyhun RanSupportteknikerUniversitetsförvaltningen 08-16 2775
Ceyhun.Arslan@su.se
Asserlund, CarolineTimanställdUniversitetsförvaltningen
caroline.asserlund@su.se
Auger, KurtBokuppsättareUniversitetsförvaltningen
Kurt.Auger@su.se
Berglind, JohannaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 1311
johanna.berglind@su.se
Bild, Lars-HåkanTimanställdUniversitetsförvaltningen
lars.bild@su.se
Binder Rissanen, TuijaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7516
Tuija.Rissanen@su.se
Björk, Moa-LisaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
moa-lisa.bjork@su.se
Björnberg, EvaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2719
Eva.Bjornberg@su.se
Burman, GunBokuppsättareUniversitetsförvaltningen
gun.burman@su.se
Carlsson, PiaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
pia.carlson@su.se
Cederfjord, RogerSystembibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2713
Roger.Cederfjord@su.se
Cottrell, LovisaUtredareUniversitetsförvaltningen 08-16 3362
lovisa.cottrell@su.se
Dahlbäck, EvaProcessledareUniversitetsförvaltningen 08-16 2706
Eva.Dahlback@su.se
Drake af Hagelsrum, TuijaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
tuija.drake@su.se
Edling, ElisabetBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2748
elisabet.edling@su.se
Edqvist, KarlKommunikatörUniversitetsförvaltningen 08-16 2742
karl.edqvist@su.se
Eklind, Lennart1:e BibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 4100
Lennart.Eklind@su.se
Eklöf, SaraTimanställdUniversitetsförvaltningen
sara.eklof@su.se
Ekroth, MarcusBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
marcus.ekroth@su.se
Elander, AgnetaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-1207 6807
agneta.elander@su.se
Enarson, Eva LinneaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
eva.enarson@su.se
Engfelt, CarolinaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 4176
carolina.engfelt@su.se
Englund, UlrikaPersonalhandläggare
Ekonomihandläggare
Universitetsförvaltningen 08-16 2743
Ulrika.englund@su.se
Engström, HansBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-674 7566
Hans.Engstrom@su.se
Eriksson, LinaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen
lina.eriksson@su.se
Eriksson, MattiasBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6868
mattias.eriksson@su.se
Erixon, EmilBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
emil.erixon@su.se
Fallenius, LiaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6815
lia.fallenius@su.se
Fernandez Hall, LilianSamordnareUniversitetsförvaltningen 08-16 1489
lilian.fernandez-hall@su.se
Friberg, LeifBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2521
Leif.Friberg@su.se
Frisk, ClaesIntendentUniversitetsförvaltningen 08-16 2820
Claes.Frisk@su.se
Göranson, UrbanIKT-pedagogUniversitetsförvaltningen 08-1207 6823
urban.goranson@su.se
Hagberg, LenaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6237
lena.hagberg@su.se
Haidos, GeorgiosSupportteknikerUniversitetsförvaltningen 08-1207 6829
Georgios.haidos@su.se
Hall, MartinBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen
martin.hall@su.se
Haraldson, NinaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
nina.haraldson@su.se
Hedström, HelenaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7514
Helena.Hedstrom@su.se
Hedström Mace, AndreasBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 4917
andreas.hedstrom.mace@su.se
Hellmark Lindgren, BirgittaStf överbibliotekarie, StabschefUniversitetsförvaltningen
birgitta.hellmark-lindgren@su.se
Holm, JonasJuristUniversitetsförvaltningen 08-16 3568
jonas.holm@su.se
Håkansson, TorstenBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 3991
torsten.hakansson@su.se
Håkansson Hedberg, JennySektionschefUniversitetsförvaltningen 08-1207 6824
jenny.hakansson.hedberg@su.se
Hänninen, LiisaControllerUniversitetsförvaltningen 08-16 2824
Liisa.Hanninen@su.se
Högström, UlfWebbutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 1424
ulf.hogstrom@su.se
Höhn, OlivierBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2773
olivier.hohn@su.se
Höijer, AndersBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2952
anders.hoijer@su.se
Ingemarsson, KatarinaWebbutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 2523
Katarina.Ingemarsson@su.se
Jakobsson, FridaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
Frida.Jacobson@su.se
Jansson, EvaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2739
Eva.Jansson@su.se
Jelvin, WilliamBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 4978
william.jelvin@su.se
Jerkert, KajsaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen
Kajsa.Jerkert@su.se
Johansson, MatildaTimanställdUniversitetsförvaltningen
matilda.johansson@su.se
Johansson, TomasBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2732
Tomas.johansson@su.se
Järvinen, Anne KBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2764
Anne.Jarvinen@su.se
Karlsson, KristinTimpersonalUniversitetsförvaltningen
kristin.karlsson@su.se
Kavousi, MehrdadWebbutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 3698
mehrdad.kavousi@su.se
Kertész, TomasBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2725
Tomas.Kertesz@su.se
Kuramasu, NobukoBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 1458
Nobuko.Kuramasu@su.se
Larsson, TomasBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7293
Tomas.Larsson@su.se
Leijon Lundqvist, FridaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6813
frida.leijon.lundqvist@su.se
Lekic, DraganSystemadministratörUniversitetsförvaltningen 08-16 2789
dragan.lekic@su.se
Lempke, OlaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2806
ola.lempke@su.se
Lenz, ChristinaRedaktörUniversitetsförvaltningen 08-1207 6777
christina.lenz@su.se
Lindehoff, MarkusBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2777
markus.lindehoff@su.se
Lindenor, Gunilla1:e bibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2712
gunilla.lindenor@su.se
Lindstein, LinaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6822
lina.lindstein@su.se
Lindörn, MartinGränssnittsutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 2784
martin.lindorn@su.se
Livefjord, AnnikaSystemadministratörUniversitetsförvaltningen 08-16 2705
Annika.Livefjord@su.se
Lodin, PetronellaTimanställdUniversitetsförvaltningen
petronella.lodin@su.se
Lodin, BarbroBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2763
Barbro.Lodin@su.se
Love, JeffForskareUniversitetsförvaltningen
jeff.love@su.se
Lovén, LisaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2792
lisa.loven@su.se
Lundbring, IrinaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2669
irina.lundbring@su.se
Lundbäck, MarieBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2730
Marie.Lundback@su.se
Lundström, AnnaSystemadministratörUniversitetsförvaltningen 08-16 2360
anna.lundstrom@su.se
Löfgren, Ann-LouiseBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6818
ann-louise.lofgren@su.se
Lövgren, MarieBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 4463
marie.lovgren@su.se
Majuri, HumlanBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen
humlan.majuri@su.se
Martinsson, KarinUniversitetsförvaltningen
karin.martinsson@su.se
Mc Williams, GrantBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-1207 6820
grant.mcwilliams@su.se
Miettinen, HenrikIT-chefUniversitetsförvaltningen 08-16 4967
Henrik.Miettinen@su.se
Morén, MagdalenaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
magdalena.moren@su.se
Munck, GabrielBokbindareUniversitetsförvaltningen 08-16 1083
gabriel.munck@su.se
Nes, Ina IngeborgBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
ina.nes@su.se
Nigusse, AzmaraBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
azmara.nigusse@su.se
Norendal, RichardKårexpeditionsadministratör
Biblioteksvärd
Universitetsförvaltningen
richard.norendal@su.se
Nyman Ambrosiani, IngaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2753
Inga.Nyman@su.se
Okot, KevinBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
kevin.okot@su.se
Olsson, LisaUtredareUniversitetsförvaltningen 08-16 1871
lisa.olsson@su.se
Paavo Magnusson, HelenaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 1785
Helena.Magnusson@su.se
Pakuwibowo, YantoSystemutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 1712
yanto.pakuwibowo@su.se
Palm, ElinBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
elin.palm@su.se
Palmqvist Wojda, EmmaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7524
emma.palmqvist.wojda@su.se
Philipson, JoakimUtredare inom forskningsdataUniversitetsförvaltningen 08-16 2950
joakim.philipson@su.se
Quintana Aday, KatiaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2731
Katia.Quintana@su.se
Rings, MichaelaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2039
michaela.rings@su.se
Roberts, MaudBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2761
Maud.Roberts@su.se
Roboti Cronin, KatiaBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
katia.cronin@su.se
Rodriguez-Åkerstedt, OlofTimanställdUniversitetsförvaltningen
olof.akerstedt@su.se
Rydbeck, GunillaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2668
Gunilla.Rydbeck@su.se
Sandell Liang, SofiaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 2707
sofia.sandell@su.se
Sandström, MiaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2834
mia.sandstrom@su.se
Schubert, GaborUtredareUniversitetsförvaltningen 08-16 2767
gabor.schubert@su.se
Spångberg, EvaFaktorUniversitetsförvaltningen 08-1207 6778
eva.spangberg@su.se
Stenbeck, KarinBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-1207 6010
karin.stenbeck@su.se
Stigell, AnnaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2751
Anna.Stigell@su.se
Stigell Lindholm, AxelTimanställdUniversitetsförvaltningen
axel.stigell-lindholm@su.se
Strandberg, RosmarieTimanställdUniversitetsförvaltningen
rosmarie.strandberg@su.se
Strandberg, MargarethaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2738
Margaretha.Strandberg@su.se
Swedberg, PerBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 1011
Per.Swedberg@su.se
Söderberg, LenaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 4628
Lena.Soderberg@su.se
Söderbäck, AndersSektionschefUniversitetsförvaltningen 08-16 2779
anders.soderback@su.se
Talvitie, JoakimBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
joakim.talvitie@su.se
Torsson Freij, HannaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen
hanna.torsson.freij@su.se
Tång, IngelaTf sektionschefUniversitetsförvaltningen 08-674 7027
ingela.tang@su.se
Uppenberg, StinaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2758
Stina.Uppenberg@su.se
Wadin, Britt-MarieBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2760
Britt-Marie.Wadin@su.se
Wahlberg, MiaSektionschefUniversitetsförvaltningen 08-1207 6833
mia.wahlberg@su.se
Wannemark, SofiaTimanställdUniversitetsförvaltningen
sofia.wannemark@su.se
Wennström, SofieUtredareUniversitetsförvaltningen 08-16 4583
sofie.wennstrom@su.se
Westman, MoaTimanställdUniversitetsförvaltningen
moa.westman@su.se
Widmark, WilhelmÖverbibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2733
Wilhelm.Widmark@su.se
Wiksten, TomasPersonalansvarigUniversitetsförvaltningen 08-16 2721
tomas.wiksten@su.se
Wincent, MartinProcessledareUniversitetsförvaltningen 08-16 1628
martin.wincent@su.se
Visuri, AnnaKommunikatörUniversitetsförvaltningen 08-16 3368
anna.visuri@su.se
Vyridakis, AlexanderSystemteknikerUniversitetsförvaltningen 08-16 4005
Alexander.Vyridakis@su.se
Zachrisson, AnnikaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 2783
Annika.Zachrisson@su.se
Zimmermann, GustavBiblioteksvärdUniversitetsförvaltningen
gustav.zimmermann@su.se
Zimmermann, MikaBiblioteksassistentUniversitetsförvaltningen 08-16 3236
mika.zimmermann@su.se
Zimmermann Bjersby, AnnaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-16 3435
Anna.Bjersby@su.se
Åberg, PerSystemutvecklareUniversitetsförvaltningen 08-16 2942
per.aberg@su.se
Öhnfeldt, CeciliaBibliotekarieUniversitetsförvaltningen 08-674 7294
cilla.ohnfeldt@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter