Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Humanistiska fakulteten » Romanska och klassiska institutionen » Administration

Administration

Telefon Fax
08-16 2000 08-158578
Tillhör Webbplats
Romanska och klassiska institutionenhttp://www.su.se/romklass
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Administration
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 B, plan 5

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefKarin Andersson

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

16 personer

Visar 1 - 16 av 16 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Andersson, KarinAdministrativ chefRomanska och klassiska institutionen 08-16 3479
karin.andersson@su.se
Andersson, EvaStudievägledareRomanska och klassiska institutionen
eva.andersson@su.se
Annani, StellaStudierektorRomanska och klassiska institutionen 08-16 3493
stella.annani@su.se
Bähler Lavér, MargarethaByrådirektörRomanska och klassiska institutionen 08-16 2890
Margaretha.Bahler-Laver@su.se
Garcia Lopez, DavidUtbildningshandläggareRomanska och klassiska institutionen 08-16 1586
david.garcia@su.se
Hellström, AlexanderNätverksteknikerRomanska och klassiska institutionen
alexander.hellstrom@su.se
Johnsson, Hans-RolandStudierektorRomanska och klassiska institutionen 08-16 2033
hans-roland.johnsson@su.se
Laurell, Anne-CathrineAdministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 3436
anne-cathrine.laurell@su.se
Lindell, YvonneTimanställdRomanska och klassiska institutionen
Yvonne.Lindell@su.se
Louriais, Charles-AlbinIT- och dataadministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 1368
charles-albin.louriais@su.se
Näsman, Gunnel LouiseStudievägledare
Studieadministratör
Romanska och klassiska institutionen 08-16 2503
gunnel.nasman@su.se
Orsingher, CeciliaAdministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 3485
Cecilia.Orsingher@su.se
Palm Karjalainen, AnetteStudieadministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 1337
anette.karjalainen@su.se
Ploum, AnneloreAdministrativ chefRomanska och klassiska institutionen 08-16 3706
annelore.ploum@su.se
Tullgren Pearman, MariaAdministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 1582
Maria.Tullgren-Pearman@su.se
Wigle, HelenaDoktorand, kursadministratörRomanska och klassiska institutionen 08-16 3477
helena.wigle@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter