Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Samhällsvetenskapliga fakulteten » Institutet för social forskning » Arbetsmarknadsekonomiska avdelningen

Arbetsmarknadsekonomiska avdelningen

Telefon Fax
08-16 2000 08-154670
Tillhör Webbplats
Institutet för social forskninghttp://www.sofi.su.se
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Arbetsmarknadsekonomiska avdelningen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 F

Ansvarsområden

FunktionNamn
Enhetschef Arbetsmarknadsekonomiska avdelningenAnders Björklund

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

44 personer

Visar 1 - 44 av 44 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Andersson Joona, PernillaDocentInstitutet för social forskning 08-16 3447
pernilla.andersson.joona@sofi.su.se
Berlin, MartinDoktorandInstitutet för social forskning 08-16 2519
martin.berlin@sofi.su.se
Björklund, AndersProfessorInstitutet för social forskning 08-16 3452
Anders.Bjorklund@sofi.su.se
Boguslaw, JuliaDoktorandInstitutet för social forskning 08-16 2307
Julia.Boguslaw@sofi.su.se
Bos, MariekeForskareInstitutet för social forskning 08-16 2640
marieke.bos@sofi.su.se
Brismar Lind, FeliciaDoktorandInstitutet för social forskning
felicia.brismar@ne.su.se
Burn, IanPostdoktorInstitutet för social forskning 08-16 4092
ian.burn@sofi.su.se
Butschek, SebastianGästforskareInstitutet för social forskning
sebastian.butschek@sofi.su.se
Böhlmark, AndersDocentInstitutet för social forskning 08-16 2513
Anders.Bohlmark@sofi.su.se
Celikaksoy Mortensen, AycanForskareInstitutet för social forskning 08-16 2230
aycan.celikaksoy@sofi.su.se
Farm, AnteDocentInstitutet för social forskning 08-16 2311
Ante.Farm@sofi.su.se
Fergin Wennberg, ElinaGästdoktorandInstitutet för social forskning
elina.wennberg@sofi.su.se
Folke, OlofAssocierad forskareInstitutet för social forskning
olle.folke@sofi.su.se
Gränsmark, PatrikAssocierad forskareInstitutet för social forskning
patrik.gransmark@sofi.su.se
Grönqvist, HansAssocierad forskareInstitutet för social forskning 08-16 2309
hans.gronqvist@sofi.su.se
Jäntti, MarkusProfessorInstitutet för social forskning 08-16 2645
markus.jantti@sofi.su.se
Kaunitz, NiklasDoktorandInstitutet för social forskning 08-16 3457
niklas.kaunitz@sofi.su.se
Koerselman, KristianAssocierad forskareInstitutet för social forskning 08-16 2309
Kristian.Koerselman@sofi.su.se
Lindahl, LenaDocentInstitutet för social forskning 08-16 3459
Lena.Lindahl@sofi.su.se
Lindquist, MatthewProfessorInstitutet för social forskning 08-16 3831
matthew.lindquist@sofi.su.se
Lomaeus Alamaa, ChristineForskningsassistentInstitutet för social forskning
christine.alamaa@sofi.su.se
Lo Re, DonatoGästdoktorandInstitutet för social forskning
donato.lo.re@sofi.su.se
Lundborg, PerProfessorInstitutet för social forskning 08-16 2310
per.lundborg@sofi.su.se
Mühlrad, HannaGästdoktorandInstitutet för social forskning 08-674 7815
hanna.muhlrad@sofi.su.se
Niknami, SusanForskareInstitutet för social forskning 08-16 3454
Susan.Niknami@sofi.su.se
Nybom, MartinAssocierad forskareInstitutet för social forskning 08-16 2154
martin.nybom@sofi.su.se
Plug, ErikGästforskareInstitutet för social forskning
erik.plug@sofi.su.se
Richter, AndréDoktorandInstitutet för social forskning
andre.richter@sofi.su.se
Rickne, JohannaForskareInstitutet för social forskning
johanna.rickne@sofi.su.se
Robling, Per OlofForskareInstitutet för social forskning 08-16 2498
per-olof.robling@sofi.su.se
Rooth, Dan-OlofProfessorInstitutet för social forskning 08-674 7833
dan-olof.rooth@sofi.su.se
Sandberg Trolle-Lindgren, AnnaForskareInstitutet för social forskning
anna.sandberg@sofi.su.se
Santavirta, TorstenAssocierad forskareInstitutet för social forskning 08-16 2647
torsten.santavirta@sofi.su.se
Sauermann, JanPostdoktorInstitutet för social forskning
jan.sauermann@sofi.su.se
Schröder, LenaAssocierad forskareInstitutet för social forskning
lena.schroder@sofi.su.se
Ståhlberg, Ann-CharlotteProfessorInstitutet för social forskning 08-16 3449
Ann-Charlotte.Stahlberg@sofi.su.se
Sulak, JanGästdoktorandInstitutet för social forskning
jan.sulak@sofi.su.se
Sundström, MarianneProfessorInstitutet för social forskning 08-16 3136
Marianne.Sundstrom@sofi.su.se
Säve-Söderbergh, JennyForskareInstitutet för social forskning 08-16 2497
Jenny.Save-Soderbergh@sofi.su.se
Tallås Ahlzén, MalinDoktorandInstitutet för social forskning
malin.ahlzen@sofi.su.se
Thoursie, AnnaAffilierad forskareInstitutet för social forskning
anna.thoursie@sofi.su.se
Tibajev, AndreyForskningsassistent
Lärare
Institutet för social forskning
andrey.tibajev@sociology.su.se
Wadensjö, EskilProfessorInstitutet för social forskning 08-16 3448
Eskil.Wadensjo@sofi.su.se
Von Essen, EmmaForskareInstitutet för social forskning
emma.von.essen@sofi.su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter