Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Universitetsförvaltningen » Personalavdelningen » HR-sektionen

HR-sektionen

Telefon Fax
08-16 2000 08-6125960
Tillhör Webbplats
Personalavdelningen
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
HR-sektionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 A, plan 6

Ansvarsområden

FunktionNamn
Public

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

20 personer

Visar 1 - 20 av 20 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Brinch, RebeckaPersonalspecialist, universitetslektorPersonalavdelningen 08-16 3323
rebecca.brinch@su.se
Emlund, AndersStatistikerPersonalavdelningen 08-16 2032
anders.emlund@su.se
Englund, StefanAdministratörPersonalavdelningen 08-16 2196
stefan.englund@su.se
Flodin, Eva-Karin PersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2094
Eva-Karin.Flodin@su.se
Holmberg, Carl-AxelArbetsrättsjuristPersonalavdelningen 08-16 2166
carl-axel.holmberg@su.se
Huggare, Anna-KarinPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2198
anna-karin.huggare@su.se
Jilkén, LinneaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 1625
linnea.jilken@su.se
Jonsson, KamilaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 1414
kamila.jonsson@su.se
Kohandani, TarjaWebbredaktörPersonalavdelningen 08-16 2261
Tarja.Kohandani@su.se
Kollander, JohannaPersonalpecialistPersonalavdelningen 08-16 2096
johanna.kollander@su.se
Lundberg, Lise-LottPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2031
lise-lott.lundberg@su.se
Löfstedt, KristinaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 3302
kristina.lofstedt@su.se
Morin, MariaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2002
maria.morin@su.se
Nygren, CathrinePersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2088
cathrine.nygren@su.se
Ohlsén, AnnaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 3689
anna.ohlsen@su.se
Steffensen, KarinPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2318
karin.steffensen@su.se
Strandlund, ClaesSektionschefPersonalavdelningen 08-16 2057
claes.strandlund@su.se
Strandman, CeciliaPersonalspecialistPersonalavdelningen 08-16 2926
cecilia.strandman@su.se
Sundgren, AmandaAdministratörPersonalavdelningen 08-16 2028
amanda.sundgren@su.se
Wase, AnnaPersonaladministratörPersonalavdelningen 08-16 2035
anna.wase@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter