Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Humanistiska fakulteten » Institutionen för Asien- Mellanöstern- och Turkietstudier

Institutionen för Asien- Mellanöstern- och Turkietstudier

Telefon Fax
08-16 2000 08-16 8810
Tillhör Webbplats
Humanistiska fakultetenhttp://www.su.se/asia
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Institutionen för Asien- Mellanöstern- och Turkietstudier
106 91 Stockholm
Kräftriket 4B

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefMaria Ehnhage
Bitr. ekonomiansvarigViveca Andersson
DatorsystemansvarigRoberto Menkes
EkonomiansvarigMaria Ehnhage
Lokal IT-ansvarigViveca Andersson
Nyckel- och passerkortansvarigAlberto Tiscornia
Viveca Andersson
Maria Ehnhage
PersonalansvarigMaria Ehnhage
PrefektAlberto Tiscornia
PrintansvarigMaria Ehnhage
Stf prefektIrmy Schweiger
Studierektor forskarutbildningGunnar Linder
Studierektor grundutbildningHanna Kritz
SUA-ansvarigAlberto Tiscornia
Maria Ehnhage
SUKAT-ansvarigViveca Andersson
Maria Ehnhage
TelekontaktansvarigViveca Andersson
Maria Ehnhage

Underavdelningar

Välj en underavdelning för att få se respektive avdelnings anställda.
Institutet för Turkietstudier
Japanska
Kinesiska
Koreanska
Mellanösternstudier

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

15 personer

Visar 1 - 15 av 15 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Andersson, VivecaByrådirektörHumanistiska fakulteten 08-16 2898
viveca.andersson@su.se
Ehnhage, MariaAdministrativ chefHumanistiska fakulteten 08-16 2201
maria.ehnhage@su.se
Eriksson, FredricDatorsupportHumanistiska fakulteten
fredric.ericsson@su.se
Kritz, HannaStudierektorHumanistiska fakulteten 08-16 2722
hanna.kritz@su.se
Lindberg, MatsByrådirektörHumanistiska fakulteten 08-16 3619
Mats.Lindberg@su.se
Lundström, AnnikaAdministrativ chefHumanistiska fakulteten
Annika.Lundstrom@su.se
Menkes, RobertoSystemansvarigHumanistiska fakulteten 08-16 1422
Roberto.Menkes@su.se
Nilsson Schlyter, BirgitProfessor, AkademiforskareHumanistiska fakulteten
birgit.schlyter@su.se
Nordgren, LarsForskningsekreterareHumanistiska fakulteten
lars.nordgren@su.se
Nordström, UlricaKommunikatörHumanistiska fakulteten 08-16 4356
ulrica.nordstrom@su.se
Nygren, ChristinaGästprofessorHumanistiska fakulteten 08-16 2899
Christina.Nygren@su.se
Oetke, ClausProfessor emeritusHumanistiska fakulteten
claus.oetke@su.se
Romgard, JanForskareHumanistiska fakulteten
jan.romgard@su.se
Shiraishi, MargaritaUtbildningsadministratör/studievägledareHumanistiska fakulteten
margarita.shiraishi@su.se
Tiscornia, AlbertoPrefektHumanistiska fakulteten
Alberto.Tiscornia@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter