Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Samhällsvetenskapliga fakulteten » Institutionen för data- och systemvetenskap

Institutionen för data- och systemvetenskap

Telefon Fax
08-16 2000 08-16 4996
Tillhör Webbplats
Samhällsvetenskapliga fakultetenhttp://www.dsv.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Institutionen för data- och systemvetenskap
164 07 Kista
Nodhuset, Borgarfjordsgatan 12

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefTuija Lehtonen
Biträdande administrativ chefBritt-Marie Nordström
DatorsystemansvarigErik Thuning
EkonomiansvarigBritt-Marie Nordström
InformationsansvarigAngela Westin
LicensansvarigMarihan Ameen
Nyckel- och passerkortansvarigTuija Lehtonen
Tuija Darvishi Gaziani
Ken Larsson
Amos Zamora
PersonalansvarigIrma Roovete
PersonalhandläggareTuija Darvishi Gaziani
PrefektUno Fors
Stf prefektJelena Zdravkovic
Studierektor forskarnivåSirkku Männikkö Barbutiu
Studierektor grundnivå och avancerad nivå Stefan Möller
Andrea Andrenucci
StudievägledareAndrea Andrenucci
Linnea Carles
Mitra Wijkman
Anna-Karin Ernö
Margrét Thordorsdottir Håkansson
SUKAT-ansvarigMarihan Ameen
Tuija Darvishi Gaziani
TelekontaktansvarigMarihan Ameen

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

242 personer

Visar 1 - 200 av 242 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Aasi, ParisaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1659
parisa@dsv.su.se
Abdelgalil, Mohamed Mohamed SacrDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
saqr@dsv.su.se
Ahmed, Khanda HassanDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
khanda@dsv.su.se
Akampa, MichealDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
micheal@dsv.su.se
Al Qassimi, NajlaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
najla@dsv.su.se
Al Sabbagh, BilalDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
bilal@dsv.su.se
Altorbaq, AlaaUtbildningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten
alaa@dsv.su.se
Ameen, MarihanSupportansvarigSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1716
marihan@dsv.su.se
Andersson, BirgerGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
ba@dsv.su.se
Andrenucci, AndreaStudievägledare, Studierektor grundnivå och avancerad nivåSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1644
andrea@dsv.su.se
Appelberg, TanjaUtbildningsadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1645
tanja@dsv.su.se
Armstrong, JosephGästföreläsareSamhällsvetenskapliga fakulteten
jarmstrong@dsv.su.se
Asiimwe, Edgar NapoleonForskningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-1207 6232
edgar@dsv.su.se
Asker, LarsUniversitetslektor, docentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7002
asker@dsv.su.se
Aspling, FredrikDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
aspling@dsv.su.se
Ayele, Workneh YilmaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1721
workneh@dsv.su.se
Bachelder, StevenDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
steven@dsv.su.se
Bahati, BernardDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
bahatib@dsv.su.se
Baldwin, DonaldDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
don.baldwin@dsv.su.se
Basurto Rafael, Sandra AdelinaPraktikantSamhällsvetenskapliga fakulteten
sandra@dsv.su.se
Bathallath, SameerDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
sameer@dsv.su.se
Bergdahl, NinaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7478
ninabe@dsv.su.se
Bergholm, CarinaKommunikatörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1646
carina@dsv.su.se
Bergholtz, A Maria DUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1658
maria@dsv.su.se
Bergman, JesperDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
jesperbe@dsv.su.se
Bergström, HenrikUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1611
henrikbe@dsv.su.se
Berhe Johnson, MagdaProgramansvarigSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4996
magda@dsv.su.se
Berzinji, AlaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
alabe@dsv.su.se
Bider, IliaUniversitetslektor
Docent
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4998
ilia@dsv.su.se
Blix, FredrikUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4993
blix@dsv.su.se
Bohman, SamuelDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
samboh@dsv.su.se
Borglin, KerstinFöreståndareSamhällsvetenskapliga fakulteten
borglin@dsv.su.se
Boström, HenrikGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
henrik.bostrom@dsv.su.se
Brown, BarryProfessor, bef univlektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1602
barry@dsv.su.se
Bubenko, JanisProfessor emeritusSamhällsvetenskapliga fakulteten
janis@dsv.su.se
Byungura, Jean ClaudeDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
byungura@dsv.su.se
Carles, LinneaStudievägledareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4113
carles@dsv.su.se
Caster, OlaAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
caster@dsv.su.se
Cedervall, JanDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
jace@dsv.su.se
Cerratto-Pargman, TeresaUniversitetslektor,
Docent,
Enhetsföreståndare IDEAL
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1698
tessy@dsv.su.se
Collin, JonasMediapedagogSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4986
jcoll@dsv.su.se
Colombage, Ranil PeirisProjektledareSamhällsvetenskapliga fakulteten
ranil@dsv.su.se
Cottrell, James HAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
jhcottrell@dsv.su.se
Cunningham, PaulDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
pacu@dsv.su.se
Dalianis, HerculesProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7547
hercules@dsv.su.se
Danielsson, MatsRektorsråd
Professor
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1540
mats.danielson@su.se
Darvishi Gaziani, TuijaPersonalhandläggareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7579
darvishi@dsv.su.se
Davidson, Alan RUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1543
alan@dsv.su.se
Deegalla, SampathDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
si-sap@dsv.su.se
De Silva, Merenchige ThiliniDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
thilini@dsv.su.se
Dimitrakas, NikosSystemutvecklareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1295
nikos@dsv.su.se
Dodankotuwa, Jayasinghege BarathaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
jado6299@dsv.su.se
Duneld, MartinUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7414
xmartin@dsv.su.se
Du Rietz Concha Ferreira, MarielaKommunikatörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1607
marielar@dsv.su.se
Ekenberg, LoveProfessor
Universitetslektor
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1679
lovek@dsv.su.se
Elfström, JohanUtbildningsadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7218
johane@dsv.su.se
El Mekawy, Mohamed Sobih AlyProjektledareSamhällsvetenskapliga fakulteten
moel@dsv.su.se
Ernö, Anna-KarinStudievägledareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7233
anna-karin@dsv.su.se
Fagerström, AndreasSystemteknikerSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7238
andfa@dsv.su.se
Falk, TobiasUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten
tfalk@dsv.su.se
Faraon, MontatharDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
faraon@dsv.su.se
Fasth, TobiasDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1643
tobi-fas@dsv.su.se
Fischer, AnnetteAdministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1633
annette@dsv.su.se
Fors, UnoProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7479
uno@dsv.su.se
Forsberg Bresciani, KatjaEkonomihandläggareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1175
katja@dsv.su.se
Gabrielsson, SebastianTimanställd HelpdeskSamhällsvetenskapliga fakulteten
sebastian@dsv.su.se
Glinos, MyrsiniProjektassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1639
myrsini@dsv.su.se
Gurung, Ram BahadurDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
gurung@dsv.su.se
Gustafsson, SörenInstitutionsteknikerSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1622
sgustaf@dsv.su.se
Han, ShengnanUniversitetslektor, docentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7467
shengnan@dsv.su.se
Hansen, PrebenDocentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1593
preben@dsv.su.se
Hansson, KarinGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
khansson@dsv.su.se
Hansson, HenrikUniversitetslektor
Docent
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1696
henrik.hansson@dsv.su.se
Hellström, JohanDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
johanh@dsv.su.se
Henkel, MartinDocentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1637
martinh@dsv.su.se
Henriksson, AronUtbildningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten
aronhen@dsv.su.se
Hernvall, PatrikUniversitetslektor
Docent
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1613
hernwall@dsv.su.se
Hodosi, GeorgGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
hodosi@dsv.su.se
Holmberg, JörgenDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
jonhog@dsv.su.se
Homem, IrvinDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4099
irvin@dsv.su.se
Ibrahim, OsamaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1608
osama@dsv.su.se
Idestam-Almquist, PeterEnhetschef ACTSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1651
pi@dsv.su.se
Jaberibraheem, RazanDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1796
razan@dsv.su.se
Jacklin Nevala, EijaEkonomiassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7554
eija@dsv.su.se
Jalali, AminUtbildningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1665
aj@dsv.su.se
Johannesson, PaulProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1671
pajo@dsv.su.se
Jonathan, Gideon MekonnenDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1674
gideon@dsv.su.se
Joshi, SomyaUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1760
somya@dsv.su.se
Juell-Skielse, GustafDocentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1672
gjs@dsv.su.se
Juhlin, OskarProfessor, bef unlektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1687
oskarj@dsv.su.se
Kanter, TheoProfessor, bef unlektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1653
kanter@dsv.su.se
Karlsson, OlovUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 3499
ollek@dsv.su.se
Karlsson, IsakPostdocSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1676
isak-kar@dsv.su.se
Karlström, PetterUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1623
petter@dsv.su.se
Karunaratne, ThashmeeAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
thasmee@dsv.su.se
Kjellin, HaraldProfessor
Bef unlekt
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1601
hk@dsv.su.se
Knutsson, OlaUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1684
knutsson@dsv.su.se
Kollerbaur, AnitaPrefekt emeritaSamhällsvetenskapliga fakulteten
anita@dsv.su.se
Koulolias, VasilisFöreståndareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1631
vasilisk@dsv.su.se
Kowalski, StewartGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
stewart@dsv.su.se
Kvist, MariaAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
markvi@dsv.su.se
Käck, AnnikaPedagogisk utvecklare Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 2043
annkack@dsv.su.se
Lampinen, AiriBiträdande universitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1619
airi@dsv.su.se
Landwehr Sydow, Sophie-BettinaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
sophie@dsv.su.se
Larsson, KenUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1163
kenlars@dsv.su.se
Larsson, AronEnhetschef SASSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1612
aron@dsv.su.se
Larsson, UlfProgramansvarig på SpiderSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1603
laru@dsv.su.se
Lehtonen, TuijaAdministrativ chefSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1626
tuija@dsv.su.se
Léuwe Fotso, BéatriceProjektkoordinatorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1746
beatrice.leuwe@dsv.su.se
Li, YuhongGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
yuhongli@dsv.su.se
Lindberg, CeciliaUtbildningsadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1680
ceclin@dsv.su.se
Lindgren, TonyUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1701
tony@dsv.su.se
Linusson, HenrikDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
henrikli@dsv.su.se
Lönn, Carl-MikaelUtbildningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten
cml@dsv.su.se
Maboudi Afkham, HeydarForskningsingenjörSamhällsvetenskapliga fakulteten
heydar@dsv.su.se
Magnusson, ChristerUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7239
cmagnus@dsv.su.se
Malm Pettersson, Nina MargaretaUtbildningssekreterareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1636
nina@dsv.su.se
Mathe, MelindaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1667
melinda@dsv.su.se
Mcgregor, MoiraDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1678
mcgregor@dsv.su.se
McMillan, DonaldUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1681
donald.mcmillan@dsv.su.se
Mobini, PooyehProjektledareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1174
pooyeh@dsv.su.se
Mondlhane, Avelino IsaiasDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
si-aim@dsv.su.se
Monfelt, YngveDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
yngvem@dsv.su.se
Moradian, EsmiraldaUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 3799
esmirald@dsv.su.se
Mozelius, PeterIT-PedagogSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1630
mozelius@dsv.su.se
Mughal, Mudassar AhmadGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
mamughal@dsv.su.se
Muianga, XavierDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
xmuianga@dsv.su.se
Mustafa Taher, AwareSamordnare
Teknisk administratör
Samhällsvetenskapliga fakulteten
awar-mus@dsv.su.se
Männikkö Barbutiu, SirkkuDocentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1663
sirkku@dsv.su.se
Möller, StefanStudierektor för utb på grund och avancerad nivå.
Universitetsadjunkt
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1657
sm@dsv.su.se
Nenzén, StefanUtbildningsassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 2999
nenzen@dsv.su.se
Nilsson, PatrikGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
patrik.nilsson@dsv.su.se
Norberg, LenaUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1664
lenan@dsv.su.se
Nordström, Britt-MarieEkonomiansvarig
Biträdande administrativ chef
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1689
bmno@dsv.su.se
Norenberg, CarlSenior rådgivareSamhällsvetenskapliga fakulteten
cdn@dsv.su.se
Norinder, UlfAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
ulfn@dsv.su.se
Noring, UlfSystemadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten
ulfnor@dsv.su.se
Norlander, ArneAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
arneno@dsv.su.se
Norman, UlrikaUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1660
ulrikan@dsv.su.se
Nouri, JalalBitr. universitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7811
jalal@dsv.su.se
Näckros, KjellUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1765
kjellna@dsv.su.se
Näslund, MarkusUtbildningsadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1703
markusn@dsv.su.se
Ohlsson, JensAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
jeoh@dsv.su.se
Olofsson, SvenGästSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1650
sveno@dsv.su.se
Olsson, MarieDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4916
marieols@dsv.su.se
Olsson, UlfUniversitetspedagogisk utvecklare Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1536
ulf.olsson@su.se
Owuor, JohnGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
achwal@dsv.su.se
Palme, JacobProfessor emeritusSamhällsvetenskapliga fakulteten
jpalme@dsv.su.se
Papapetrou, PanagiotisProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1697
panagiotis@dsv.su.se
Paulsson, AndreasAmanuens Samhällsvetenskapliga fakulteten
apaulsson@dsv.su.se
Perez, AliciaGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
alicia@dsv.su.se
Pérez Tobar, Eduardo HDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
eduardo@dsv.su.se
Perjons, ErikEnhetschef ISSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4947
perjons@dsv.su.se
Pers Färjemark, MagdalenaUtbildningsadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1641
magdlind@dsv.su.se
Persson, EvaHandläggareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 3106
eva.persson@su.se
Petritsopoulou, MariaProjektassistentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1642
mariap@dsv.su.se
Philipson, MatsAdministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1873
matphil@dsv.su.se
Popov, OliverProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7237
popov@dsv.su.se
Popova, IskraUniversitetslektor, docentSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1606
iskpop@dsv.su.se
Pulkkinen, SatuEkonomihandläggareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1627
satu@dsv.su.se
Rademaker, ClaudiaUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 2364
claudia.rademaker@sbs.su.se
Rahman, S.m. HasiburDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1171
hasibur@dsv.su.se
Rahmani, RahimUniversitetslektor
Docent
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-674 7494
rahim@dsv.su.se
Ramberg, RobertProfessor, bef unlektSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4914
robban@dsv.su.se
Rathnayake, ChamindaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
chaminda@dsv.su.se
Rebane, JonathanDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4977
jonathan@dsv.su.se
Rindby, PetraProjektadministratörSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1704
petp@dsv.su.se
Rolf, ElisabethLicentiandSamhällsvetenskapliga fakulteten
elisabeth@dsv.su.se
Roovete, IrmaPersonalansvarigSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4985
irroo@dsv.su.se
Rossitto, ChiaraBiträdande lektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1729
chiara@dsv.su.se
Rostami, AsreenDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1649
asreen@dsv.su.se
Rosvall, ClaesSenior rådgivareSamhällsvetenskapliga fakulteten
rosvall@dsv.su.se
Rusu, LazarProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1669
lrusu@dsv.su.se
Sadique, Kazi MasumDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
sadique@dsv.su.se
Salden, AlfonsAffilierad forskareSamhällsvetenskapliga fakulteten
alfons@dsv.su.se
Sarajeva, KatjaProjektkoordinatorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4902
katjas@dsv.su.se
Selander, StaffanProfessor emeritusSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-1207 6232
staffan.selander@dsv.su.se
Seyyadu Ahamed Kabeer, Mohamed SaprazDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
sapraz@dsv.su.se
Shakeri, ShakeraUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten
shakeri@dsv.su.se
Siddiqui, AfzalProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten
asiddiq@dsv.su.se
Silva Parra, DavidProjektkoordinatorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1629
silvaparra@dsv.su.se
Sjöberg, IngvarKonstnärlig ledareSamhällsvetenskapliga fakulteten
ingvar@dsv.su.se
Smedberg, Åsa B.Docent
Universitetslektor
Samhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1699
asasmed@dsv.su.se
Sneiders, EriksUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4946
eriks@dsv.su.se
Snygg, JoakimDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 2099
snygg@dsv.su.se
Sokolov, PavelProgrammerareSamhällsvetenskapliga fakulteten
psokolov@dsv.su.se
Soomre, EdnaProgramansvarigSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1438
edna@dsv.su.se
Sotomane, ConstantinoDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
sotomane@dsv.su.se
Stirna, JanisProfessorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 4199
js@dsv.su.se
Strååt, BjörnDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
bjor-str@dsv.su.se
Stymne, JohanBitr. universitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1675
je@dsv.su.se
Sundgren, DavidUniversitetslektorSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1647
dsn@dsv.su.se
Svanberg, AndreasProgrammerareSamhällsvetenskapliga fakulteten
andreass@dsv.su.se
Svee, Eric-OlufGästSamhällsvetenskapliga fakulteten
eric-sve@dsv.su.se
Swiatycki, Jozef ZUniversitetsadjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1617
jozef@dsv.su.se
Svärd, Agnetha1:e byråsekreterareSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1634
agnetha@dsv.su.se
Söderström, DavidAdjunktSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1621
ids@dsv.su.se
Sönströd, CeciliaDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten
cecilias@dsv.su.se
Talantsev, AntonDoktorandSamhällsvetenskapliga fakulteten 08-16 1176
antontal@dsv.su.se
Tedre, MattiUniversitetslektor, docentSamhällsvetenskapliga fakulteten
matti@dsv.su.se