Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Humanistiska fakulteten » Institutionen för slaviska och baltiska språk finska nederländska och tyska

Institutionen för slaviska och baltiska språk finska nederländska och tyska

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Humanistiska fakultetenhttp://www.su.se/slabafinety
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Institutionen för slaviska och baltiska språk finska nederländska och tyska
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 E, plan 5

Ansvarsområden

FunktionNamn
ArkivansvarigLilita Zalkalns
DatasystemansvarigÅke Zimmermann
Torun Gille West
EkonomiansvarigTorun Gille West
LicensansvarigÅke Zimmermann
Lilita Zalkalns
Lokal IT-ansvarigÅke Zimmermann
Torun Gille West
Laura Lunnevuori
Lilita Zalkalns
Nyckel- och passerkortansvarigÅke Zimmermann
Torun Gille West
Tora Hedin
Lilita Zalkalns
Judith Anastasiu
Fredrik Dufwa
Laura Lunnevuori
PrefektTora Hedin
PrintansvarigTorun Gille West
SekreterareAnna Callenholm
SkyddsombudTorun Gille West
Fredrik Dufwa
Stf prefektCharlotta Seiler Brylla
SUA-ansvarigTorun Gille West
SUKAT-ansvarigLilita Zalkalns
Åke Zimmermann
Torun Gille West
Judith Anastasiu
Laura Lunnevuori
TelekontaktansvarigÅke Zimmermann
Torun Gille West
Laura Lunnevuori
WebbansvarigLaura Lunnevuori

Underavdelningar

Välj en underavdelning för att få se respektive avdelnings anställda.
Avdelningen för baltiska språk
Avdelningen för finska
Avdelningen för nederländska
Avdelningen för slaviska språk
Avdelningen för tyska

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

10 personer

Visar 1 - 10 av 10 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Abdi, MalinEkonomihandläggareHumanistiska fakulteten 08-16 3193
malin.abdi@sociology.su.se
Anastasiu, JudithByrådirektörHumanistiska fakulteten 08-16 3505
Judith.Anastasiu@tyska.su.se
Callenholm, AnnaFD
Studieadministratör
Humanistiska fakulteten 08-16 3514
Anna.Callenholm@tyska.su.se
Dufwa, FredrikAssistentHumanistiska fakulteten 08-16 3332
fredrik.dufwa@slav.su.se
Gille West, TorunByrådirektörHumanistiska fakulteten 08-16 3518
Torun.Gille@tyska.su.se
Jakonen, MarjaByrådirektörHumanistiska fakulteten
Marja.Jakonen@finska.su.se
Lehtoviita, KirsiUtbildningsadministratörHumanistiska fakulteten 08-16 3340
kirsi.lehtoviita@finska.su.se
Lunnevuori, LauraAdministratörHumanistiska fakulteten 08-16 4028
laura.lunnevuori@finska.su.se
Zalkalns, LilitaUniversitetslektor
FD
Humanistiska fakulteten 08-16 4609
lilita.zalkalns@balt.su.se
Zimmermann, ÅkeMångsysslareHumanistiska fakulteten 08-16 3332
ake.zimmermann@slav.su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter