Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Juridiska fakulteten » Juridiska institutionen

Juridiska institutionen

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Juridiska fakultetenhttp://www.jurinst.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Juridiska institutionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 C

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefIda Söderberg Tah
DatorsystemansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Internationell koordinator
PrefektPeter Melz
Stf prefektChristina Ramberg
StudentexpeditionMaria Fotiadis Forssjö
StudierektorViktoria Pettersson
Studierektor forskarutbildningMarcus Radetzki
StudievägledareJenny Nyman Hök
Viktoria Pettersson
Anna Ekström
Studievägledare fristående kurserAnna Ekström
Studievägledare specialkurser
SukatansvarigMia Lundgren
Noemi Kadas
TelekontaktansvarigMia Lundgren
Noemi Kadas
WebbredaktörStaffan Westerlund

Anställda

220 personer

Visar 1 - 200 av 220 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlberg, KerstinFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3286
kerstin.ahlberg@juridicum.su.se
Ahlinder, ElisabethUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3288
elah8218@student.su.se
Akule Larsson, AgitaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2558
agita.akule@juridicum.su.se
Alderhorn, MikaelaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-674 7256
mikaela.alderhorn@juridicum.su.se
Alm, AlexandraGästadjunktJuridiska fakulteten 08-674 7064
alexandra.alm@juridicum.su.se
Almåsen, PetraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2009
petra.almasen@juridicum.su.se
Anderman, StevenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2656
steven.anderman@juridicum.su.se
Andersson, SimonDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1286
simon.andersson@juridicum.su.se
Andersson, MalouDoktorand i straffrättJuridiska fakulteten 08-16 3282
malou.andersson@juridicum.su.se
Andersson, HeleneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1758
helene.andersson@juridicum.su.se
Appelberg, MattiasGästadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2918
mattias.appelberg@juridicum.su.se
Asp, PetterProfessor straffrättJuridiska fakulteten 08-16 3276
petter.asp@juridicum.su.se
Axhamn, JohanDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1723
johan.axhamn@juridicum.su.se
Azam, Mohammad MonirulDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3429
monirul.azam@juridicum.su.se
Baeckmark, BengtForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 1585
Bengt.Baeckmark@juridicum.su.se
Bakardjieva Engelbrekt, AntoninaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2996
Antonina.Bakardjieva@juridicum.su.se
Barrios Pizarro, ValentinaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2637
valentina.barrios@juridicum.su.se
Bergman, LinnDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4160
linn.bergman@juridicum.su.se
Bergmark, AnnaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2049
anna.bergmark@juridicum.su.se
Bernitz, UlfProfessor i europeisk integrationsrättJuridiska fakulteten 08-16 2246
Ulf.Bernitz@juridicum.su.se
Bernitz, HedvigUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1528
Hedvig.Lokrantz-Bernitz@juridicum.su.se
Björkman, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1316
johanna.bjorkman@juridicum.su.se
Blekemo, AnnikaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1161
Annika.Blekemo@juridicum.su.se
Bohlin, AlfProfessor i offentlig rättJuridiska fakulteten 08-16 2601
Alf.Bohlin@juridicum.su.se
Bohman, BritaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2320
brita.bohman@juridicum.su.se
Borg, Ulrika S MGästlärareJuridiska fakulteten
Bruun, NiklasGästprofessorJuridiska fakulteten 08-16 3271
niklas.bruun@juridicum.su.se
CALLEMAN, CATHARINAProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3271
catharina.calleman@juridicum.su.se
Carlson, LauraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2549
Laura.Carlson@juridicum.su.se
Chen, KellyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1495
kelly.chen@juridicum.su.se
Colonna, LianeDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
liane.colonna@juridicum.su.se
Corkery, JimGästforskareJuridiska fakulteten
jcorkery@bond.edu.au
Croon, AdamDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
adam.croon@juridicum.su.se
Dahlborg, MikaelaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3284
mikaela.dahlborg@juridicum.su.se
Dane, LouiseDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7234
louise.dane@juridicum.su.se
Danielsson, EmmaForskningsassistentJuridiska fakulteten
danielssonemma5@gmail.com
Diesen, ChristianProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Christian.Diesen@juridicum.su.se
Dion, MaeveDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1373
maeve.dion@juridicum.su.se
Dufwa, BillProfessor i försäkringsrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Bill.Dufwa@juridicum.su.se
Dündar Sezer, TijenGästforskareJuridiska fakulteten
tijen.Dundar Sezer@juridicum.su.se
Ebbesson, JonasProfessor i miljörättJuridiska fakulteten 08-16 2245
Jonas.Ebbesson@juridicum.su.se
Edelstam, HenrikProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 2895
Henrik.Edelstam@juridicum.su.se
Edenroth, MårtenDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
marten.edenroth@juridicum.su.se
Eiman, JohnForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2499
john.eiman@juridicum.su.se
Ek, MoaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
moa.ek@juridicum.su.se
Eken Uyan, SenemDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1835
senem.eken@juridicum.su.se
Ekfeldt, JonasDoktorand i rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 3278
jonas.ekfeldt@juridicum.su.se
Ekholm, AmandaEkonomihandläggareJuridiska fakulteten 08-16 1349
amanda.ekholm@juridicum.su.se
Eklund, RonnieProfessor i civilrätt, särskilt arbetsrättJuridiska fakulteten 08-16 3296
Ronnie.Eklund@juridicum.su.se
Ekström, AnnaStudievägeledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
anna.ekstrom@juridicum.su.se
Elfstrand, SofiaInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3678
sofia.elfstrand@juridicum.su.se
Elissaiopolou, ChristinaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
christina.Elissaiopolou@juridicum.su.se
Eriksson, AntoniaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
antonia.eriksson@juridicum.su.se
Fagerlund, SandraInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 1188
sandra.fagerlund@juridicum.su.se
Fagerlund, SvanteDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3317
svante.fagerlund@juridicum.su.se
Falkman, HenricLektorJuridiska fakulteten 08-16 1934
henric.falkman@juridicum.su.se
Fast, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2675
katarina.fast@juridicum.su.se
Fernlund, AndersDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3818
anders.fernlund@juridicum.su.se
Fink Lundgren, IjaUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 1189
Ija.Fink-Lundgren@juridicum.su.se
Fisher, DavidProfessor i internationell rättJuridiska fakulteten 08-16 3295
David.Fisher@juridicum.su.se
Florea, CatrinelKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2504
catrinel.florea@juridicum.su.se
Fortese, FabricioGästadjunktJuridiska fakulteten 08-16 1934
fabricio.fortese@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, MariaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 3218
maria.fotiadis.forssjo@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, HeleneKoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 2920
Helene.Fotiadis.Forssjo@juridicum.su.se
Färjare, UlfUniversitetsadjunkt
Förvaltningsledare
Juridiska fakulteten 08-674 7063
ulf.farjare@su.se
Garpe, BengtDoktorandJuridiska fakulteten0547001348
bengt.garpe@kau.se
Glukhovska Schaefer, OlgaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1317
olga.glukhovska@juridicum.su.se
Goltsi, RiittaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
riitta.goltsi@juridicum.su.se
Grahn, EricaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2147
erica.grahn@juridicum.su.se
Granmar, ClaesUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 1294
claes.granmar@juridicum.su.se
Greenstein, Stanley JoelUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2598
stanley.greenstein@juridicum.su.se
Gunnerstad, AnnelieGästadjuknktJuridiska fakulteten 08-16 2235
Annelie.Gunnerstad@juridicum.su.se
Hagelberg, RonneyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2557
Ronney.Hagelberg@juridicum.su.se
Harold, VictoriaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3817
victoria.gustafsson@juridicum.su.se
Hellberg, JonasDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3170
jonas.hellberg@juridicum.su.se
Hellner, MichaelProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2794
michael.hellner@juridicum.su.se
Heuman, LarsProfessor emeritus processrättJuridiska fakulteten 08-16 2250
Lars.Heuman@juridicum.su.se
Hilding Berggren, BoelAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3287
boel.hildning-berggren@juridicum.su.se
Holappa, TimAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2613
tim.holappa@juridicum.su.se
Holmgren, AxelDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1399
axel.holmgren@juridicum.su.se
Htoo, AungGästlärareJuridiska fakulteten
Aung.Htoo@juridicum.su.se
Hultqvist, AndersProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2105
anders.hultqvist@juridicum.su.se
Isaksson, JohanGästlärareJuridiska fakulteten 08-16 2354
johan.isaksson@juridicum.su.se
Jansson Holmberg, ElinAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3283
elin.jansson-holmberg@juridicum.su.se
Johansson, SvanteProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3290
Svante.Johansson@juridicum.su.se
Johansson, JesperDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7064
jesper.johansson@juridicum.su.se
Johansson, LeifVaktmästareJuridiska fakulteten 08-16 3272
leif.johansson@juridicum.su.se
Johansson, AndreasAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3275
andreas.johansson@juridicum.su.se
Johansson, Anne-MarieInstitutionsassistentJuridiska fakulteten
Anne-Marie.Johansson@juridicum.su.se
John, UbenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1787
ubena.john@juridicum.su.se
Jonic Kapnias, LovorkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3225
lovorka.jonic-kapnias@juridicum.su.se
Kadas, NoemiForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2500
noemi.kadas@juridicum.su.se
Kaldal, AnnaPostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 2676
Anna.Kaldal@juridicum.su.se
Kindström Dahlin, MoaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3549
moa.dahlin@juridicum.su.se
Kirchberger, ChristineUniv. adjunktJuridiska fakulteten 08-16 3795
Christine.Kirchberger@juridicum.su.se
Kleineman, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 2167
Jan.Kleineman@juridicum.su.se
Kortfält, LinnéaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
linnea.kortfalt@juridicum.su.se
Krzymowska, AdrianaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1328
adriana.krzymowska@juridicum.su.se
Krzymowska, AntoniaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2195
antonia.krzymowska@juridicum.su.se
Källström, KentProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2140
Kent.Kallstrom@juridicum.su.se
Lagerstedt, AndersGästlärareJuridiska fakulteten015772060
anders.lagerstedt@juridicum.su.se
Lainpelto, KatrinJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3364
katrin.lainpelto@juridicum.su.se
Lainpelto, JackGästforskareJuridiska fakulteten
jack.lainpelto@ism.lu.se
Langlet, DavidUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3219
David.Langlet@juridicum.su.se
Larsson, PerDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2152
per.larsson@juridicum.su.se
Larsson, FridaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3201
frida.larsson@juridicum.su.se
Larsson, FreddyGästadjunktJuridiska fakulteten 08-16 3348
freddy.larsson@juridicum.su.se
Lau, ChrisAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3293
chris.lau@juridicum.su.se
Lebeck, CarlDoktorand
Adjunkt
Juridiska fakulteten 08-16 2892
carl.lebeck@socarb.su.se
Leijonhufvud, MadeleineProfessor emeritaJuridiska fakulteten
Madeleine.Leijonhufvud@juridicum.su.se
Levin, MarianneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2544
Marianne.Levin@juridicum.su.se
Leviner, PernillaGästlektorJuridiska fakulteten 08-16 3289
pernilla.leviner@juridicum.su.se
Li, JuanGästforskareJuridiska fakulteten
lijuansdedu@gmail.com
Lin, WangGästforskareJuridiska fakulteten
wanglinll@sina.com
Lind Af Hageby, UlrikaDoktorandJuridiska fakulteten
ulrika.lindafhageby@juridicum.su.se
Lindkvist, GustavDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1485
gustav.lindkvist@juridicum.su.se
Lindström, CharlottaStudierektorJuridiska fakulteten 08-16 3431
charlotta.lindstrom@juridicum.su.se
Lundberg, KonradUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2148
Konrad.Lundberg@juridicum.su.se
Lundgren, MiaByrådirektör, FakultetsassistentJuridiska fakulteten 08-16 3544
mia.lundgren@juridicum.su.se
Lundstedt, LydiaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
Lydia.Lundstedt@juridicum.su.se
Magnusson Sjöberg, CeciliaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2893
Cecilia.MagnussonSjoberg@juridicum.su.se
Mahmoudi, SaidProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2610
Said.Mahmoudi@juridicum.su.se
Malla, KatakJD, ForskareJuridiska fakulteten 08-16 3727
Katak.Malla@juridicum.su.se
Martinsson, DennisDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1169
dennis.martinsson@juridicum.su.se
Matuzawa, ShinGästforskareJuridiska fakulteten
shin.matuzawa@nifty.com
Mc Alevey, PernillaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3653
pernilla.mcalevey@juridicum.su.se
Melz, PeterProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2591
Peter.Melz@juridicum.su.se
Millqvist, GöranProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2252
Goran.Millqvist@juridicum.su.se
Misita, NevenkoGästlärareJuridiska fakulteten
Nevenko.Misita@juridicum.su.se
Mogemark, CamillaHandläggare
Kurssekreterare
Juridiska fakulteten 08-16 2048
camilla.mogemark@su.se
Munukka, JoriProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2064
Jori.Munukka@juridicum.su.se
Murg Perlmutter, AlinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3298
alina.murg-perlmutter@juridicum.su.se
Mwakagali, MpokiDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3667
mpoki.mwakagali@juridicum.su.se
Nilsson, UlfDoktorandJuridiska fakulteten
ulf.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, RogerArkivarieJuridiska fakulteten 08-16 2612
roger.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, AnnikaJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3817
annika.nilsson@juridicum.su.se
Nordell, JonasProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 4078
per-jonas.nordell@juridicum.su.se
Nordquist, RichardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3207
richard.nordquist@juridicum.su.se
Norée, AnnikaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2871
Annika.Noree@juridicum.su.se
Nyman Hök, JennyStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 2084
jenny.nyman-hok@juridicum.su.se
Nyquist, SivGästlektorJuridiska fakulteten 08-16 2103
siv.nyquist@juridicum.su.se
Nääv, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1225
maria.naav@juridicum.su.se
Olsson, DanForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 2997
Dan.Olsson@juridicum.su.se
Ordeberg, ThomasDoktorandJuridiska fakulteten
thomas.ordeberg@juridicum.su.se
Paju, JaanDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2532
jaan.paju@juridicum.su.se
Papadopoulou Zavalis, FrantzeskaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
Frantzeska.Papdopoulou-Zavalis@juridicum.su.se
Persson, Lise-LotteKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2168
lisa.persson@juridicum.su.se
Persson-Österman, RogerLektorJuridiska fakulteten 08-16 3204
roger.persson-osterman@juridicum.su.se
Peterson, ClaesProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3784
Claes.Peterson@juridicum.su.se
Pettersson, ViktoriaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 1304
Viktoria.Pettersson@juridicum.su.se
Pettersson, EmmaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2104
emma.pettersson@juridicum.su.se
Ramberg, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3277
jan.ramberg@juridicum.su.se
Ramberg, ChristinaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2802
christina.ramberg@juridicum.su.se
Ratcovich, MartinDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7506
martin.ratcovich@juridicum.su.se
Read Hilmarsdottir, SharonAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3279
sharon.readhilmarsdottir@juridicum.su.se
Renman Claesson, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3207
Katarina.Renman-Claesson@juridicum.su.se
Reznik, PhilipAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2870
philip.reznik@juridicum.su.se
Ribbing, MichaelaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3668
michaela.ribbing@juridicum.su.se
Rigling, AnnalenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
annalena.rigling@juridicum.su.se
Rosell Ågård, JohanAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3275
johan.rosell@juridicum.su.se
Rosén, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3646
Jan.Rosen@juridicum.su.se
Rosén, NatalieWebbadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3291
natalie.rosen@juridicum.su.se
Rosenqvist, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7039
johanna.rosenqvist@juridicum.su.se
Rosqvist, ErikAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3287
erik.rosqvist@juridicum.su.se
Rother-Schirren, TheddoUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1794
Theddo.Rother-Schirren@juridicum.su.se
Rystad, Ole-MartinAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2575
ole-martin.rystad@juridicum.su.se
Sackemark, AlexandraAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
alexandra.sackemark@juridicum.su.se
Saf, CarolinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
Carolina.Saf@juridicum.su.se
Sahlin, RichardGästforskareJuridiska fakulteten
richard.sahlin@kramnet.se
Sandberg, MadeleineStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
madeleine.sandberg@juridicum.su.se
Sandell, HenrikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3207
henrik.sandell@juridicum.su.se
Sandén, Stefan GDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3207
stefan.sanden@juridicum.su.se
Sandgren, ClaesProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 1429
Claes.Sandgren@juridicum.su.se
Sandstedt, JohanPostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 1724
johan.sandstedt@juridicum.su.se
Sandström, MarieProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3105
Marie.Sandstrom@juridicum.su.se
Sandström, LenaGästadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2868
Lena.Sandstrom@juridicum.su.se
Schelin, JohanDocentJuridiska fakulteten 08-16 2214
johan.schelin@juridicum.su.se
Schultz, MårtenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1948
Marten.Schultz@juridicum.su.se
Schüldt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1795
Johan.Schuldt@juridicum.su.se
Seifert Palmlund, MonicaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7039
Monica.Seifert@juridicum.su.se
Seipel, PeterProfessor i rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 3277
Peter.Seipel@juridicum.su.se
Shaughnessy, PatriciaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2023
Patricia.Shaughnessy@juridicum.su.se
Sideek Seyad, MohamedUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3247
Sideek.Mohamed@juridicum.su.se
Simon Almendal, TeresaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2367
Teresa.Simon@juridicum.su.se
Sinander, ErikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3273
ersi5691@juridicum.su.se
Sjödén, FilippaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 1597
filippa.sjoden@juridicum.su.se
Sjöholm, MariaPostdocJuridiska fakulteten 08-16 3808
maria.sjoholm@juridicum.su.se
Spaak, TorbenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 4589
torben.spaak@juridicum.su.se
Steinmann Jeding, LottaEkonomi- och personalhandläggareJuridiska fakulteten 08-16 3647
lotta.steinmann@juridicum.su.se
Storr, PamelaGästadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2301
pam.storr@juridicum.su.se
Strader, Jay MatthewGästforskareJuridiska fakulteten
j.strader.10@ucl.ac.uk
Strandberg, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4108
katarina.strandberg@juridicum.su.se
Stridsberg, ChristineAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3284
christine.Stridsberg@juridicum.su.se
Sundstrand, AndreaForskareJuridiska fakulteten 08-16 2872
andrea.sundstrand@juridicum.su.se
Svanberg, KatinkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
Katinka.Svanberg@juridicum.su.se
Söderberg Tah, IdaAdministrativ chefJuridiska fakulteten 08-16 2615
ida.soderberg@juridicum.su.se
Tavaststjerna, JuliaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2427
julia.tavaststjerna@juridicum.su.se
Tiberg, HugoProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-7541504
Hugo.Tiberg@juridicum.su.se
Todoran, ChristianKoordinatorJuridiska fakulteten
christian.todoran@juridicum.su.se
Uggla, Carl-MagnusDoktorandJuridiska fakulteten 08-4404150
carl-magnus.uggla@juridicum.su.se