Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Juridiska fakulteten » Juridiska institutionen

Juridiska institutionen

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Juridiska fakultetenhttp://www.jurinst.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Juridiska institutionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 C

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefIda Söderberg Tah
DatorsystemansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Nyckel- och passerkortansvarigLisa Hörnqvist
John Eiman
Ida Söderberg Tah
Mia Lundgren
Ingemar Dahlgren
PrefektGustaf Sjöberg
Stf prefektJane Reichel
StudentexpeditionMaria Fotiadis Forssjö
StudierektorAnnelie Gunnerstad
Studierektor forskarutbildningMarcus Radetzki
StudievägledareViktoria Pettersson
Anna Ekström
Jenny Nyman Hök
Studievägledare fristående kurserAnna Ekström
SUKAT-ansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Mia Lundgren
Ida Söderberg Tah
Maria Fotiadis Forssjö
TelekontaktansvarigMia Lundgren
Leif Johansson
WebbredaktörStaffan Westerlund

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

242 personer

Visar 1 - 200 av 242 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlberg, KerstinFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3286
kerstin.ahlberg@juridicum.su.se
Ahlin, PerUniversitetslektor i FolkrättJuridiska fakulteten 08-16 1787
per.ahlin@juridicum.su.se
Ahlinder, ElisabethUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3288
elisabeth.ahlinder@juridicum.su.se
Allard, MoaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3287
moa.allard@juridicum.su.se
Almåsen, PetraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3553
petra.almasen@juridicum.su.se
Amorelli Federico, DinoAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3653
dino.amorelli-federico@juridicum.su.se
Andersson, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2085
jan.andersson@juridicum.su.se
Andersson, SimonUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1286
simon.andersson@juridicum.su.se
Andersson, HelenePostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 1758
helene.andersson@juridicum.su.se
Andreev, DennisAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3282
dennis.andreev@juridicum.su.se
Appelberg, MattiasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2918
mattias.appelberg@juridicum.su.se
Asp, PetterProfessor straffrättJuridiska fakulteten
petter.asp@juridicum.su.se
Azam, Mohammad MonirulUniversitetslektor i immaterialrättJuridiska fakulteten 08-16 4160
monirul.azam@juridicum.su.se
Baeckmark, BengtForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 1585
Bengt.Baeckmark@juridicum.su.se
Baheru, HaymanotDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1930
haymanot.baheru@juridicum.su.se
Bakardjieva Engelbrekt, Antonina PProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2996
Antonina.Bakardjieva@juridicum.su.se
Barkestad, DafneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4708
dafne.barkestad@juridicum.su.se
Barrett, DamonDoktorandJuridiska fakulteten
damon.barrett@juridicum.su.se
Barrios Pizarro, ValentinaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2354
valentina.barrios@juridicum.su.se
Bellander, HenrikUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3510
henrik.bellander@juridicum.su.se
Bengtsson, HenrikDoktorandJuridiska fakulteten
henrik.bengtsson@juridicum.su.se
Bergman, LinnDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
linn.bergman@juridicum.su.se
Bergvall, JosephinaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2147
josephina.bergvall@juridicum.su.se
Berlips Persson, MeritDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3818
merit.berlips-persson@juridicum.su.se
Besher, AlexanderDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1570
alexander.besher@juridicum.su.se
Billing Graflund, LeeKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 1597
lee.billing-graflund@juridicum.su.se
Björkman, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten
johanna.bjorkman@juridicum.su.se
Blad, KarinDoktorandJuridiska fakulteten
karin.blad@juridicum.su.se
Blekemo, AnnikaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1161
Annika.Blekemo@juridicum.su.se
Blomdahl, GirionDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
girion.blomdahl@juridicum.su.se
Bohman, BritaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3348
brita.bohman@juridicum.su.se
Borg, UlrikaGästlärareJuridiska fakulteten
ulrika.borg@su.se
Boström, IdaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3279
ida.bostrom@juridicum.su.se
Bratt, StinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2634
stina.bratt@juridicum.su.se
Bruun, NiklasGästprofessorJuridiska fakulteten 08-16 1429
niklas.bruun@juridicum.su.se
Böttiger, IsaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2246
isa.bottiger@juridicum.su.se
Calleman, CatharinaGästprofessorJuridiska fakulteten
catharina.calleman@juridicum.su.se
Carlson, LauraProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2549
Laura.Carlson@juridicum.su.se
Chen, KellyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1495
kelly.chen@juridicum.su.se
Christiernsson, AnnaForskareJuridiska fakulteten 08-16 2358
anna.christiernsson@juridicum.su.se
Colonna, LianePostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 3667
liane.colonna@juridicum.su.se
Dane, LouiseDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7234
louise.dane@juridicum.su.se
Dawody Nylén, HeviDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3627
hevi.dawody-nylen@juridicum.su.se
Ding, RuyiDoktorandJuridiska fakulteten
ruyi.ding@juridicum.su.se
Dunker, RickardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1485
rickard.dunker@juridicum.su.se
Ebbesson, JonasProfessor i miljörättJuridiska fakulteten 08-16 2245
Jonas.Ebbesson@juridicum.su.se
Edelstam, HenrikProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 2895
Henrik.Edelstam@juridicum.su.se
Edenroth, MårtenDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
marten.edenroth@juridicum.su.se
Eken, SenemDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
senem.eken@juridicum.su.se
Ekström, AnnaStudievägeledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
anna.ekstrom@juridicum.su.se
Elfstrand, SofiaInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten
sofia.elfstrand@juridicum.su.se
Elissaiopolou, ChristinaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
christina.Elissaiopolou@juridicum.su.se
Fagerlund, SandraKanslichef, ManagerJuridiska fakulteten 08-16 1188
sandra.fagerlund@juridicum.su.se
Falkman, HenricLektorJuridiska fakulteten
henric.falkman@juridicum.su.se
Fast Lappalainen, KatarinaAdjunkt i allmän rättsläraJuridiska fakulteten 08-16 3741
katarina.fast@juridicum.su.se
Fernlund, AndersDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
anders.fernlund@juridicum.su.se
Fisher, DavidProfessor i internationell rättJuridiska fakulteten 08-16 3295
David.Fisher@juridicum.su.se
Fjellström, FelixAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2104
felix.fjellstrom@juridicum.su.se
Fjällhed, LydiaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 1190
lydia.fjallhed@juridicum.su.se
Florea, CatrinelKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2504
catrinel.florea@juridicum.su.se
Fortese, FabricioDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1934
fabricio.fortese@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, MariaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 2637
maria.fotiadis.forssjo@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, HeleneKoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 2920
Helene.Fotiadis.Forssjo@juridicum.su.se
Freeman, SaraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2575
sara.freeman@juridicum.su.se
Ghavidel Rostami, ElicaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3361
elica.ghavidel-rostami@juridicum.su.se
Glukhovska Schaefer, OlgaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2180
olga.glukhovska@juridicum.su.se
Golmohammadi, GloriaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2601
gloria.golmohammadi@juridicum.su.se
Granmar, ClaesUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 1294
claes.granmar@juridicum.su.se
Greenstein, StanleyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2598
stanley.greenstein@juridicum.su.se
Grote, JuliaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3241
julia.grote@juridicum.su.se
Gulliksson, MagnusAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1286
magnus.gulliksson@juridicum.su.se
Gunnerstad, AnnelieAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2235
Annelie.Gunnerstad@juridicum.su.se
Göthlund Issjö, AlexanderForsknings amanuensJuridiska fakulteten 08-16 2500
alexander.issjo@juridicum.su.se
Hagelberg, RonneyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2557
Ronney.Hagelberg@juridicum.su.se
Hajdin, NikolaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1373
nikola.hajdin@juridicum.su.se
Hale, JohannaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3218
johanna.hale@juridicum.su.se
Hellborg, SabinaGästlärareJuridiska fakulteten 08-16 2587
sabina.hellborg@sofi.su.se
Hellner, MichaelProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2794
michael.hellner@juridicum.su.se
Hellstadius, ÅsaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3668
asa.hellstadius@juridicum.su.se
Henriksson, TinaEkonomJuridiska fakulteten 08-16 1349
tina.henriksson@juridicum.su.se
Herzfeld Olsson, PetraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1317
petra.herzfeld-olsson@juridicum.su.se
Heuman, LarsProfessor emeritus processrättJuridiska fakulteten 08-16 2250
Lars.Heuman@juridicum.su.se
Himmelmo, HaraldAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3817
harald.himmelmo@juridicum.su.se
Hjorth Warlenius, LinaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3596
lina.hjorth@juridicum.su.se
Holappa, TimDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
tim.holappa@juridicum.su.se
Holm, CyrilForskningskoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3549
cyril.holm@juridicum.su.se
Holmgren, AxelDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1399
axel.holmgren@juridicum.su.se
Hoque, PromiStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3678
promi.hoque@juridicum.su.se
Horn, AnnaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3225
anna.horn@juridicum.su.se
Htoo, AungGästlärareJuridiska fakulteten
Aung.Htoo@juridicum.su.se
Hårdemark, WendelaDoktorandJuridiska fakulteten
wendela.hardemark@juridicum.su.se
Hägglund Leviner, PernillaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3289
pernilla.leviner@juridicum.su.se
Iacovides, MariosUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3219
marios.iacovides@juridicum.su.se
Jarnesand, MarieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2140
marie.jarnesand@juridicum.su.se
Jeding Steinmann, Ann-CharlotteEkonomi- och personalhandläggareJuridiska fakulteten 08-16 3647
lotta.steinmann@juridicum.su.se
Johansson, LeifVaktmästareJuridiska fakulteten 08-16 3272
leif.johansson@juridicum.su.se
Johansson, SvanteProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3290
Svante.Johansson@juridicum.su.se
Johansson, Alexandra DoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3146
alexandra.johansson@juridicum.su.se
Johansson, TobiasDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3292
tobias.johansson@juridicum.su.se
Johansson Köves, AmandaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2892
amanda.johansson-koves@juridicum.su.se
Jonic Kapnias, LovorkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
lovorka.jonic-kapnias@juridicum.su.se
Kagrell, MarieForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3653
marie.kagrell@juridicum.su.se
Kaldal, AnnaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2676
Anna.Kaldal@juridicum.su.se
Kankaanpää Thell, EmelieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2427
emelie.kankaanpaa@su.se
Klamberg, MarkUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1328
mark.klamberg@juridicum.su.se
Kleineman, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 2167
Jan.Kleineman@juridicum.su.se
Klingborn, OskarKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2870
oskar.klingborn@juridicum.su.se
Knutsson, AndreasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3556
andreas.knutsson@juridicum.su.se
Kortfält, LinnéaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
linnea.kortfalt@juridicum.su.se
Kozlowska Rautiainen, DariaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1189
daria.kozlowska-rautiainen@juridicum.su.se
Källström, KentProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Kent.Kallstrom@juridicum.su.se
Lagerstedt, AndersGästlärareJuridiska fakulteten
anders.lagerstedt@juridicum.su.se
Lainpelto, KatrinJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3364
katrin.lainpelto@juridicum.su.se
Lamm, MariaAdjunktJuridiska fakulteten
maria.lamm@juridicum.su.se
Lappalainen, PaulDoktorandJuridiska fakulteten
paul.lappalainen@juridicum.su.se
Larsson, FridaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3201
frida.larsson@juridicum.su.se
Larsson, SusanneKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2168
susanne.larsson@juridicum.su.se
Lau, ChrisDoktorand civilrättJuridiska fakulteten 08-674 7052
chris.lau@juridicum.su.se
Lavett, IvarDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3284
ivar.lavett@juridicum.su.se
Lebeck, CarlDoktorandJuridiska fakulteten
carl.lebeck@juridicum.su.se
Lernestedt, ClaesProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1723
Claes.Lernestedt@juridicum.su.se
Levin, MarianneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2544
Marianne.Levin@juridicum.su.se
Lind, GöranProfessor, civilrättJuridiska fakulteten 08-16 1429
goran.lind@juridicum.su.se
Lind af Hageby, UlrikaDoktorandJuridiska fakulteten
ulrika.lindafhageby@juridicum.su.se
Lindström, CharlottaStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3431
charlotta.lindstrom@juridicum.su.se
Lokrantz-Bernitz, HedvigUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1528
Hedvig.Lokrantz-Bernitz@juridicum.su.se
Longworth, SallyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3271
sally.longworth@juridicum.su.se
Lund, EvelinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3580
evelina.lund@juridicum.su.se
Lundberg, Konrad EsbjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2148
Konrad.Lundberg@juridicum.su.se
Lundgren, MiaByrådirektör, FakultetsassistentJuridiska fakulteten 08-16 3544
mia.lundgren@juridicum.su.se
Lundqvist, BjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2656
bjorn.lundqvist@juridicum.su.se
Lundstedt, LydiaUniversitetslektorJuridiska fakulteten
Lydia.Lundstedt@juridicum.su.se
Löwy, JonathanForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3548
jonathan.lowy@juridicum.su.se
Maddalo, AsnateKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3283
asnate.maddalo@juridicum.su.se
Magnusson Sjöberg, CeciliaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2893
Cecilia.MagnussonSjoberg@juridicum.su.se
Mahmoudi, SaidProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2610
Said.Mahmoudi@juridicum.su.se
Malafry, MelinaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3348
melina.malafry@juridicum.su.se
Martinsson, DennisUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1169
dennis.martinsson@juridicum.su.se
Marusic, BrankaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7064
branka.marusic@juridicum.su.se
Melz, Peter WProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2591
Peter.Melz@juridicum.su.se
Millqvist, GöranProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2252
Goran.Millqvist@juridicum.su.se
Mirsoyan, MeriKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2558
meri.mirsoyan@juridicum.su.se
Misita, NevenkoGästlärareJuridiska fakulteten
Nevenko.Misita@juridicum.su.se
Mohamed Seyad, SideekUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3247
Sideek.Mohamed@juridicum.su.se
Mohlin, AnnaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3812
anna.mohlin@juridicum.su.se
Monsenego, JérômeUniversitetslektor, docentJuridiska fakulteten 08-16 2954
jerome.monsenego@juridicum.su.se
Munukka, JoriProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2064
Jori.Munukka@juridicum.su.se
Murg Perlmutter, AlinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3298
alina.murg-perlmutter@juridicum.su.se
Mörlin, JohanAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
johan.morlin@juridicum.su.se
Nademi, NioushaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1091
niousha.nademi@juridicum.su.se
Nathorst-Windahl, HannaForskningsamanuensJuridiska fakulteten
hanna.nathorst-windahl@juridicum.su.se
Nilsson, UlfDoktorandJuridiska fakulteten
ulf.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, RogerArkivarieJuridiska fakulteten 08-16 2612
roger.nilsson@juridicum.su.se
Nordell, JonasProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 4078
per-jonas.nordell@juridicum.su.se
Nordquist, RichardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
richard.nordquist@juridicum.su.se
Norée, AnnikaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2871
Annika.Noree@juridicum.su.se
Nyman Hök, JennyStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 2084
jenny.nyman-hok@juridicum.su.se
Nyquist, SivUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2103
siv.nyquist@juridicum.su.se
Nääv, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1225
maria.naav@juridicum.su.se
Oliwsson, NatalieWebmasterJuridiska fakulteten 08-16 3343
natalie.oliwsson@juridicum.su.se
Olsson, DanForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 2997
Dan.Olsson@juridicum.su.se
Paju, JaanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3207
jaan.paju@juridicum.su.se
Papadopoulou Skarp, FrantzeskaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7256
frantzeska.papadopoulou@juridicum.su.se
Pedersen, SofieAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2613
sofie.pedersen@juridicum.su.se
Persson Österman, RogerProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3204
roger.osterman@juridicum.su.se
Peterson, ClaesProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3784
Claes.Peterson@juridicum.su.se
Pettersson, ViktoriaStudierektorJuridiska fakulteten 08-16 1304
Viktoria.Pettersson@juridicum.su.se
Ramberg, ChristinaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2802
christina.ramberg@juridicum.su.se
Ratcovich, MartinDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7506
martin.ratcovich@juridicum.su.se
Redin, AmandaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
amanda.redin@juridicum.su.se
Refors Legge, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3808
maria.refors-legge@juridicum.su.se
Reichel, JaneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2614
jane.reichel@juridicum.su.se
Ribbing, MichaelaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3429
michaela.ribbing@juridicum.su.se
Rigling, AnnalenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
annalena.rigling@juridicum.su.se
Roccasalva, CandiceInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3034
candice.roccasalva@juridicum.su.se
Rosén, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3646
Jan.Rosen@juridicum.su.se
Rosenqvist, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
johanna.rosenqvist@juridicum.su.se
Rother-Schirren, TheddoUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1794
Theddo.Rother-Schirren@juridicum.su.se
Saf, CarolinaDoktorandJuridiska fakulteten
Carolina.Saf@juridicum.su.se
Salguero, RosalbaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
rosalba.salguero@juridicum.su.se
Samadi, MonaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2105
mona.samadi@juridicum.su.se
Sandberg, MadeleineEkonomihandläggareJuridiska fakulteten 08-16 2301
madeleine.sandberg@juridicum.su.se
Sandberg, FredrikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3317
fredrik.sandberg@juridicum.su.se
Sandell, HenrikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
henrik.sandell@juridicum.su.se
Sandén, Stefan GDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
stefan.sanden@juridicum.su.se
Sandstedt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1724
johan.sandstedt@juridicum.su.se
Sandström, A. LenaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2868
Lena.Sandstrom@juridicum.su.se
Sandström, Marie EProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3105
Marie.Sandstrom@juridicum.su.se
Schelin, JohanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2214
johan.schelin@juridicum.su.se
Schultz, MårtenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1948
Marten.Schultz@juridicum.su.se
Schüldt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1795
Johan.Schuldt@juridicum.su.se
Schöldström, PatrikFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3154
patrik.scholdstrom@juridicum.su.se
Sedlar, PatrikAdj. lärareJuridiska fakulteten
patrik.sedlar@juridicum.su.se
Seifert, MonicaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
Monica.Seifert@juridicum.su.se
Seipel, PeterProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Peter.Seipel@juridicum.su.se
Shams, ShirinInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 4108
shirin.shams@juridicum.su.se
Shaughnessy, Patricia LUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2023
Patricia.Shaughnessy@juridicum.su.se
Simon Almendal, Teresa M I AProdekanusJuridiska fakulteten 08-16 2367
teresa.simon-almendal@juridicum.su.se
Sinander, ErikUniversitetslektor i internationell privaträttJuridiska fakulteten 08-16 3273
erik.sinander@juridicum.su.se
Skarpsvärd, MarcusDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1316
marcus.skarpsvard@juridicum.su.se