Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Juridiska fakulteten » Juridiska institutionen

Juridiska institutionen

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Juridiska fakultetenhttp://www.jurinst.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Juridiska institutionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 C

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefIda Söderberg Tah
DatorsystemansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Nyckel- och passerkortansvarigMia Lundgren
Lisa Hörnqvist
Ida Söderberg Tah
John Eiman
PrefektMichael Hellner
Stf prefektLaura Carlson
StudentexpeditionMaria Fotiadis Forssjö
StudierektorAnnelie Gunnerstad
Studierektor forskarutbildningMarcus Radetzki
StudievägledareViktoria Pettersson
Anna Ekström
Jenny Nyman Hök
Studievägledare fristående kurserAnna Ekström
SUKAT-ansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Mia Lundgren
Ida Söderberg Tah
Maria Fotiadis Forssjö
TelekontaktansvarigMia Lundgren
Leif Johansson
WebbredaktörStaffan Westerlund

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

264 personer

Visar 1 - 200 av 264 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlberg, KerstinFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3286
kerstin.ahlberg@juridicum.su.se
Ahlin, PerForskareJuridiska fakulteten 08-16 1787
per.ahlin@juridicum.su.se
Ahlinder, ElisabethUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3288
elisabeth.ahlinder@juridicum.su.se
Albertsson, AndreasStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3678
andreas.albertsson@juridicum.su.se
Allard, MoaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3287
moa.allard@juridicum.su.se
Alm, Alexandra DoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3146
alexandra.alm@juridicum.su.se
Almåsen, PetraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2009
petra.almasen@juridicum.su.se
Andersson, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2085
jan.andersson@juridicum.su.se
Andersson, SimonUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1286
simon.andersson@juridicum.su.se
Andersson, MalouUniversitetslektor i straffrättJuridiska fakulteten 08-16 3282
malou.andersson@juridicum.su.se
Andersson, HelenePostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 1758
helene.andersson@juridicum.su.se
Andreas von Goldbeck, AndreasUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7039
andreas.vongoldbeck@juridicum.su.se
Andrews, OskarDoktorandJuridiska fakulteten
oscar.andrews@juridicum.su.se
Appelberg, MattiasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2918
mattias.appelberg@juridicum.su.se
Asp, PetterProfessor straffrättJuridiska fakulteten
petter.asp@juridicum.su.se
Atler, SandraLärareJuridiska fakulteten
sandra.atler@juridicum.su.se
Axhamn, JohanDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
johan.axhamn@juridicum.su.se
Azam, Mohammad MonirulDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
monirul.azam@juridicum.su.se
Baeckmark, BengtForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 1585
Bengt.Baeckmark@juridicum.su.se
Baheru, HaymanotDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1930
haymanot.baheru@juridicum.su.se
Bakardjieva Engelbrekt, Antonina PProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2996
Antonina.Bakardjieva@juridicum.su.se
Barkestad, DafneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4708
dafne.barkestad@juridicum.su.se
Barrett, DamonDoktorandJuridiska fakulteten
damon.barrett@juridicum.su.se
Barrios Pizarro, ValentinaForskningssekreterareJuridiska fakulteten 08-16 2354
valentina.barrios@juridicum.su.se
Bergman, LinnDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
linn.bergman@juridicum.su.se
Berlips Persson, MeritDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3818
merit.berlips-persson@juridicum.su.se
Bernitz, UlfProfessor i europeisk integrationsrättJuridiska fakulteten 08-16 1528
Ulf.Bernitz@juridicum.su.se
Bernitz, HedvigUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1528
Hedvig.Lokrantz-Bernitz@juridicum.su.se
Besher, AlexanderAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1570
alexander.besher@juridicum.su.se
Billing Graflund, LeeKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2147
lee.graflund@juridicum.su.se
Björklund Weglin, MoaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2870
moa.bjorklund-weglin@juridicum.su.se
Björkman, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten
johanna.bjorkman@juridicum.su.se
Blekemo, AnnikaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1161
Annika.Blekemo@juridicum.su.se
Blomqvist, JohanAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3510
johan.blomqvist@juridicum.su.se
Bohman, BritaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3348
brita.bohman@juridicum.su.se
Borg, UlrikaGästlärareJuridiska fakulteten
ulrika.borg@su.se
Boström, IdaKursadministratörJuridiska fakulteten
ida.bostrom@juridicum.su.se
Bratt, StinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2634
stina.bratt@juridicum.su.se
Bruun, NiklasGästprofessorJuridiska fakulteten 08-16 3667
niklas.bruun@juridicum.su.se
Böttiger, IsaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2246
isa.bottiger@juridicum.su.se
Calleman, CatharinaGästprofessorJuridiska fakulteten
catharina.calleman@juridicum.su.se
Carlson, LauraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2549
Laura.Carlson@juridicum.su.se
Chen, KellyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1495
kelly.chen@juridicum.su.se
Chen, YifengGästforskareJuridiska fakulteten
yifeng.chen@juridicum.su.se
Chi, MaGästforskareJuridiska fakulteten
machi1030@sina.com
Christiernsson, AnnaForskareJuridiska fakulteten 08-16 2358
anna.christiernsson@juridicum.su.se
Cortes Chavez, MikeyWebredaktörJuridiska fakulteten 08-16 3343
mikey.cortes@juridicum.su.se
Croon, AdamDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
adam.croon@juridicum.su.se
Dalmonte, BenedettaForskareJuridiska fakulteten
benedetta.dalmonte@juridicum.su.se
Dane, LouiseDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7234
louise.dane@juridicum.su.se
Danielsson, EmmaForskningsassistentJuridiska fakulteten
danielssonemma5@gmail.com
Diesen, ChristianProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Christian.Diesen@juridicum.su.se
Dufwa, Bill WilhelmProfessor i försäkringsrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Bill.Dufwa@juridicum.su.se
Dunker, RickardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1485
rickard.dunker@juridicum.su.se
Ebbesson, JonasProfessor i miljörättJuridiska fakulteten 08-16 2245
Jonas.Ebbesson@juridicum.su.se
Edelstam, HenrikProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 2895
Henrik.Edelstam@juridicum.su.se
Edenroth, MårtenDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
marten.edenroth@juridicum.su.se
Egholm Elgaard, Karina KimGästforskareJuridiska fakulteten
karinakim.egholmelgaard@juridicum.su.se
Ehn, ClaraAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3279
clara.ehn@juridicum.su.se
Eken, SenemDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
senem.eken@juridicum.su.se
Eklund, RonnieProfessor i civilrätt, särskilt arbetsrättJuridiska fakulteten 08-16 3296
Ronnie.Eklund@juridicum.su.se
Eklund, ÄnglaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
angla.eklund@juridicum.su.se
Ekström, AnnaStudievägeledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
anna.ekstrom@juridicum.su.se
Elfstrand, SofiaInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten
sofia.elfstrand@juridicum.su.se
Elissaiopolou, ChristinaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
christina.Elissaiopolou@juridicum.su.se
Ericsson Kvillerud, GunnelAdministratörJuridiska fakulteten 08-16 3218
gunnel.kvillerud@juridicum.su.se
Fagerlund, SandraInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 1188
sandra.fagerlund@juridicum.su.se
Falkman, HenricLektorJuridiska fakulteten
henric.falkman@juridicum.su.se
Fast Lappalainen, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten
katarina.fast@juridicum.su.se
Fernlund, AndersDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
anders.fernlund@juridicum.su.se
Fink Lundgren, IjaUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 1189
Ija.Fink-Lundgren@juridicum.su.se
Fisher, DavidProfessor i internationell rättJuridiska fakulteten 08-16 3295
David.Fisher@juridicum.su.se
Florea, CatrinelKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2504
catrinel.florea@juridicum.su.se
Fortese, FabricioDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1934
fabricio.fortese@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, MariaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 2637
maria.fotiadis.forssjo@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, HeleneKoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 2920
Helene.Fotiadis.Forssjo@juridicum.su.se
Freeman, SaraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2575
sara.freeman@juridicum.su.se
Fritzson, AnnaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2104
anna.fritzson@juridicum.su.se
Garpe, BengtDoktorandJuridiska fakulteten
bengt.garpe@kau.se
Glukhovska Schaefer, OlgaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2180
olga.glukhovska@juridicum.su.se
Golmohammadi, GloriaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2601
gloria.golmohammadi@juridicum.su.se
Granberg, SophiaEkonomJuridiska fakulteten 08-16 1349
sophia.granberg@juridicum.su.se
Granmar, ClaesUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 1294
claes.granmar@juridicum.su.se
Greenstein, Stanley JoelUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2598
stanley.greenstein@juridicum.su.se
Gullfeldt, JensGästlärareJuridiska fakulteten
jens.gullfeldt@ge.com
Gunnerstad, AnnelieAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2235
Annelie.Gunnerstad@juridicum.su.se
Göthlund Issjö, AlexanderForsknings amanuensJuridiska fakulteten 08-16 3241
alexander.issjo@juridicum.su.se
Hagelberg, RonneyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2557
Ronney.Hagelberg@juridicum.su.se
Hajdin, NikolaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1373
nikola.hajdin@juridicum.su.se
Hellner, MichaelProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2794
michael.hellner@juridicum.su.se
Hellstadius, ÅsaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3668
asa.hellstadius@juridicum.su.se
Henriksgård, MadeleneInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3034
madelene.henriksgard@juridicum.su.se
Heuman, LarsProfessor emeritus processrättJuridiska fakulteten 08-16 2250
Lars.Heuman@juridicum.su.se
Himmelmo, HaraldAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3817
harald.himmelmo@juridicum.su.se
Holappa, TimDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
tim.holappa@juridicum.su.se
Holm, CyrilForskningskoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3549
cyril.holm@juridicum.su.se
Holmgren, AxelDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1399
axel.holmgren@juridicum.su.se
Horn, AnnaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3225
anna.horn@juridicum.su.se
Htoo, AungGästlärareJuridiska fakulteten
Aung.Htoo@juridicum.su.se
Hultqvist, AndersProfessor i finansrättJuridiska fakulteten
anders.hultqvist@juridicum.su.se
Hårdemark, WendelaDoktorandJuridiska fakulteten
wendela.hardemark@juridicum.su.se
Hägglund Leviner, PernillaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3289
pernilla.leviner@juridicum.su.se
Hörnqvist, LisaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2500
lisa.hornqvist@juridicum.su.se
Jaekel, ThéoLärareJuridiska fakulteten
theo.jaekel@juridicum.su.se
Jansson, EmelieForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2499
emelie.jansson@juridicum.su.se
Jarnesand, MarieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2140
marie.jarnesand@juridicum.su.se
Jeding Steinmann, Ann-CharlotteEkonomi- och personalhandläggareJuridiska fakulteten 08-16 3647
lotta.steinmann@juridicum.su.se
Johansson, LeifVaktmästareJuridiska fakulteten 08-16 3272
leif.johansson@juridicum.su.se
Johansson, SvanteProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3290
Svante.Johansson@juridicum.su.se
Johansson, TobiasDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3292
tobias.johansson@juridicum.su.se
Johansson Köves, AmandaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2892
amanda.johansson-koves@juridicum.su.se
Jonic Kapnias, LovorkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
lovorka.jonic-kapnias@juridicum.su.se
Kaldal, AnnaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2676
Anna.Kaldal@juridicum.su.se
Kankaanpää Thell, EmelieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2427
emelie.kankaanpaa@su.se
Kindström Dahlin, MoaGästlärareJuridiska fakulteten
moa.k.dahlin@jur.uu.se
Klamberg, MarkUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1328
mark.klamberg@juridicum.su.se
Kleineman, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 2167
Jan.Kleineman@juridicum.su.se
Klingborn, OskarKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2870
oskar.klingborn@juridicum.su.se
Knutsson, AndreasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3556
andreas.knutsson@juridicum.su.se
Kortfält, LinnéaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
linnea.kortfalt@juridicum.su.se
Kristiansson, Marianne EProfessorJuridiska fakulteten
marianne.kristiansson@rmv.se
Krzymowska, AdrianaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
adriana.krzymowska@juridicum.su.se
Krzymowska, AntoniaDoktorandJuridiska fakulteten
antonia.krzymowska@juridicum.su.se
Kulehile, ReginaGästforskareJuridiska fakulteten
reginasehapi@gmail.com
Källström, KentProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Kent.Kallstrom@juridicum.su.se
Lagerqvist Veloz Roca, AnnikaGästlärareJuridiska fakulteten
annika.lagerqvist@juridicum.su.se
Lagerstedt, AndersGästlärareJuridiska fakulteten
anders.lagerstedt@juridicum.su.se
Lainpelto, KatrinJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3364
katrin.lainpelto@juridicum.su.se
Lappalainen, PaulLärareJuridiska fakulteten
paul.lappalainen@gmail.com
Larsson, FridaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3201
frida.larsson@juridicum.su.se
Larsson, SusanneKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2168
susanne.larsson@juridicum.su.se
Larsson, CorneliaAmanuens/kursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3653
cornelia.larsson@juridicum.su.se
Lau, ChrisDoktorand civilrättJuridiska fakulteten 08-674 7052
chris.lau@juridicum.su.se
Lavett, IvarDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3284
ivar.lavett@juridicum.su.se
Lebeck, CarlDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2892
carl.lebeck@juridicum.su.se
Leijonhufvud, MadeleineProfessor emeritaJuridiska fakulteten
Madeleine.Leijonhufvud@juridicum.su.se
Lernestedt, ClaesProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1723
Claes.Lernestedt@juridicum.su.se
Lerwall, LottaGästforskareJuridiska fakulteten
lotta.lerwall@juridicum.su.se
Levin, MarianneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2544
Marianne.Levin@juridicum.su.se
Li, XixiaGuest ResearcherJuridiska fakulteten
lixixia@cass.org.cn
Liaficheva, DianaAmanuensJuridiska fakulteten
diana.liaficheva@juridicum.su.se
Liao, FanGästforskareJuridiska fakulteten
fan.liao@juridicum.su.se
Lind Af Hageby, UlrikaDoktorandJuridiska fakulteten
ulrika.lindafhageby@juridicum.su.se
Lindgren, ToveAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3292
tove.lindgren@juridicum.su.se
Lindkvist, GustavDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2614
gustav.lindkvist@juridicum.su.se
Lindström, CharlottaStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3431
charlotta.lindstrom@juridicum.su.se
Lodin, Sven-OlofProfessor emeritusJuridiska fakulteten
lodin.s-o@su.se
Longworth, SallyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3271
sally.longworth@juridicum.su.se
Lundberg, Konrad EsbjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2148
Konrad.Lundberg@juridicum.su.se
Lundgren, MiaByrådirektör, FakultetsassistentJuridiska fakulteten 08-16 3544
mia.lundgren@juridicum.su.se
Lundqvist, BjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2656
bjorn.lundqvist@juridicum.su.se
Lundstedt, LydiaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 4160
Lydia.Lundstedt@juridicum.su.se
Maddalo, AsnateKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3283
asnate.maddalo@juridicum.su.se
Magnusson Sjöberg, CeciliaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2893
Cecilia.MagnussonSjoberg@juridicum.su.se
Mahmoudi, SaidProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2610
Said.Mahmoudi@juridicum.su.se
Martinsson, DennisDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1169
dennis.martinsson@juridicum.su.se
Marusic, BrankaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7064
branka.marusic@juridicum.su.se
Melz, Peter WProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2591
Peter.Melz@juridicum.su.se
Millqvist, GöranProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2252
Goran.Millqvist@juridicum.su.se
Mirsoyan, MeriKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2558
meri.mirsoyan@juridicum.su.se
Misita, NevenkoGästlärareJuridiska fakulteten
Nevenko.Misita@juridicum.su.se
Monsenego, JérômeUniversitetslektor, docentJuridiska fakulteten
jerome.monsenego@juridicum.su.se
Munukka, JoriProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2064
Jori.Munukka@juridicum.su.se
Murg Perlmutter, AlinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3298
alina.murg-perlmutter@juridicum.su.se
Mwakagali, MpokiDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3667
mpoki.mwakagali@juridicum.su.se
Mörlin, JohanAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
johan.morlin@juridicum.su.se
Nademi, NioushaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1091
niousha.nademi@juridicum.su.se
Nathorst-Windahl, HannaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3812
hanna.nathorst-windahl@juridicum.su.se
Nilsson, UlfDoktorandJuridiska fakulteten
ulf.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, RogerArkivarieJuridiska fakulteten 08-16 2612
roger.nilsson@juridicum.su.se
Nordell, JonasProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 4078
per-jonas.nordell@juridicum.su.se
Nordqvist, RichardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
richard.nordquist@juridicum.su.se
Norée, AnnikaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2871
Annika.Noree@juridicum.su.se
Norman, PernillaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
pernilla.norman@lmlaw.se
Nyman Hök, JennyStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 2084
jenny.nyman-hok@juridicum.su.se
Nyquist, SivUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2103
siv.nyquist@juridicum.su.se
Nääv, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1225
maria.naav@juridicum.su.se
Oliwsson, NatalieWebmasterJuridiska fakulteten 08-16 3343
natalie.oliwsson@juridicum.su.se
Olsson, DanForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 2997
Dan.Olsson@juridicum.su.se
Oprysk, LiliiaGästforskareJuridiska fakulteten
liliia.oprysk@juridicum.su.se
Paju, JaanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3207
jaan.paju@juridicum.su.se
Papadopoulou Skarp, FrantzeskaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7256
frantzeska.papadopoulou@juridicum.su.se
Pedrazzi, GiorgioGästforskareJuridiska fakulteten
giorgio.pedrazzi@juridicum.su.se
Persson Österman, RogerProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3204
roger.osterman@juridicum.su.se
Peterson, ClaesProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3784
Claes.Peterson@juridicum.su.se
Pettersson, ViktoriaStudierektorJuridiska fakulteten 08-16 1304
Viktoria.Pettersson@juridicum.su.se
Rahmati, RezaGästdoktorandJuridiska fakulteten
rahmati_reza@yahoo.com
Ramberg, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3277
jan.ramberg@juridicum.su.se
Ramberg, ChristinaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2802
christina.ramberg@juridicum.su.se
Ratcovich, MartinDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7506
martin.ratcovich@juridicum.su.se
Redin, AmandaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
amanda.redin@juridicum.su.se
Refors Legge, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3808
maria.refors-legge@juridicum.su.se
Ribbing, MichaelaDoktorandJuridiska fakulteten
michaela.ribbing@juridicum.su.se
Rigling, AnnalenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
annalena.rigling@juridicum.su.se
Roccasalva, CandiceKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 1597
candice.roccasalva@juridicum.su.se
Rosén, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3646
Jan.Rosen@juridicum.su.se
Rosenkrantz, TherezeKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3219
thereze.rosenkrantz@juridicum.su.se
Rosenqvist, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
johanna.rosenqvist@juridicum.su.se
Rother-Schirren, TheddoUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1794
Theddo.Rother-Schirren@juridicum.su.se
Runesson, ErikAdjungerad professor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3317
eric.runesson@juridicum.su.se