Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Juridiska fakulteten » Juridiska institutionen

Juridiska institutionen

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Juridiska fakultetenhttp://www.jurinst.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Juridiska institutionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 C

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefIda Söderberg Tah
DatorsystemansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Nyckel- och passerkortansvarigLisa Hörnqvist
John Eiman
Ida Söderberg Tah
Mia Lundgren
Ingemar Dahlgren
PrefektMichael Hellner
Stf prefektLaura Carlson
StudentexpeditionMikey Cortes Chavez
Maria Fotiadis Forssjö
StudierektorAnnelie Gunnerstad
Studierektor forskarutbildningMarcus Radetzki
StudievägledareViktoria Pettersson
Anna Ekström
Jenny Nyman Hök
Studievägledare fristående kurserAnna Ekström
SUKAT-ansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Mia Lundgren
Ida Söderberg Tah
Maria Fotiadis Forssjö
TelekontaktansvarigMia Lundgren
Leif Johansson
WebbredaktörStaffan Westerlund
Mikey Cortes Chavez

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

245 personer

Visar 1 - 200 av 245 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlberg, KerstinFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3286
kerstin.ahlberg@juridicum.su.se
Ahlin, PerForskareJuridiska fakulteten 08-16 1787
per.ahlin@juridicum.su.se
Ahlinder, ElisabethUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3288
elisabeth.ahlinder@juridicum.su.se
Allard, MoaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3287
moa.allard@juridicum.su.se
Alm, Alexandra DoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3146
alexandra.alm@juridicum.su.se
Almåsen, PetraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3553
petra.almasen@juridicum.su.se
Andersson, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2085
jan.andersson@juridicum.su.se
Andersson, SimonUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1286
simon.andersson@juridicum.su.se
Andersson, MalouUniversitetslektor i straffrättJuridiska fakulteten
malou.andersson@juridicum.su.se
Andersson, HelenePostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 1758
helene.andersson@juridicum.su.se
Andreas von Goldbeck, AndreasUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7039
andreas.vongoldbeck@juridicum.su.se
Andreev, DennisAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3282
dennis.andreev@juridicum.su.se
Andrews, OskarDoktorandJuridiska fakulteten
oscar.andrews@juridicum.su.se
Appelberg, MattiasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2918
mattias.appelberg@juridicum.su.se
Asp, PetterProfessor straffrättJuridiska fakulteten
petter.asp@juridicum.su.se
Atler, SandraLärareJuridiska fakulteten
sandra.atler@juridicum.su.se
Axhamn, JohanUniversitetslektor i rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 3739
johan.axhamn@juridicum.su.se
Azam, Mohammad MonirulDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
monirul.azam@juridicum.su.se
Baeckmark, BengtForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 1585
Bengt.Baeckmark@juridicum.su.se
Baheru, HaymanotDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1930
haymanot.baheru@juridicum.su.se
Bakardjieva Engelbrekt, Antonina PProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2996
Antonina.Bakardjieva@juridicum.su.se
Barkestad, DafneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4708
dafne.barkestad@juridicum.su.se
Barrett, DamonDoktorandJuridiska fakulteten
damon.barrett@juridicum.su.se
Barrios Pizarro, ValentinaForskningssekreterareJuridiska fakulteten 08-16 2354
valentina.barrios@juridicum.su.se
Bellander, HenrikUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3510
henrik.bellander@juridicum.su.se
Bergman, LinnDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
linn.bergman@juridicum.su.se
Bergvall, JosephinaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2147
josephina.bergvall@juridicum.su.se
Berlips Persson, MeritDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3818
merit.berlips-persson@juridicum.su.se
Bernitz, UlfProfessor i europeisk integrationsrättJuridiska fakulteten 08-16 1528
Ulf.Bernitz@juridicum.su.se
Besher, AlexanderAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1570
alexander.besher@juridicum.su.se
Billing Graflund, LeeKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 1597
lee.billing-graflund@juridicum.su.se
Björkman, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten
johanna.bjorkman@juridicum.su.se
Blad, KarinDoktorandJuridiska fakulteten
karin.blad@juridicum.su.se
Blekemo, AnnikaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1161
Annika.Blekemo@juridicum.su.se
Bohman, BritaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3348
brita.bohman@juridicum.su.se
Borg, UlrikaGästlärareJuridiska fakulteten
ulrika.borg@su.se
Boström, IdaKursadministratörJuridiska fakulteten
ida.bostrom@juridicum.su.se
Bratt, StinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2634
stina.bratt@juridicum.su.se
Bruun, NiklasGästprofessorJuridiska fakulteten 08-16 1429
niklas.bruun@juridicum.su.se
Böttiger, IsaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2246
isa.bottiger@juridicum.su.se
Calleman, CatharinaGästprofessorJuridiska fakulteten
catharina.calleman@juridicum.su.se
Carlson, LauraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2549
Laura.Carlson@juridicum.su.se
Chen, KellyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1495
kelly.chen@juridicum.su.se
Christiernsson, AnnaForskareJuridiska fakulteten 08-16 2358
anna.christiernsson@juridicum.su.se
Colonna, LianePostdoktorJuridiska fakulteten 08-16 3667
liane.colonna@juridicum.su.se
Cortes Chavez, MikeyKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3218
mikey.cortes@juridicum.su.se
Dane, LouiseDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7234
louise.dane@juridicum.su.se
Diesen, ChristianProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Christian.Diesen@juridicum.su.se
Ding, RuyiDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
ruyi.ding@juridicum.su.se
Dufwa, Bill WilhelmProfessor i försäkringsrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Bill.Dufwa@juridicum.su.se
Dunker, RickardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1485
rickard.dunker@juridicum.su.se
Ebbesson, JonasProfessor i miljörättJuridiska fakulteten 08-16 2245
Jonas.Ebbesson@juridicum.su.se
Edelstam, HenrikProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 2895
Henrik.Edelstam@juridicum.su.se
Edenroth, MårtenDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
marten.edenroth@juridicum.su.se
Eken, SenemDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
senem.eken@juridicum.su.se
Eklund, RonnieProfessor i civilrätt, särskilt arbetsrättJuridiska fakulteten 08-16 3296
Ronnie.Eklund@juridicum.su.se
Ekström, AnnaStudievägeledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
anna.ekstrom@juridicum.su.se
Elfstrand, SofiaInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten
sofia.elfstrand@juridicum.su.se
Elissaiopolou, ChristinaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
christina.Elissaiopolou@juridicum.su.se
Fagerlund, SandraKanslichef, ManagerJuridiska fakulteten 08-16 1188
sandra.fagerlund@juridicum.su.se
Falkman, HenricLektorJuridiska fakulteten
henric.falkman@juridicum.su.se
Fast Lappalainen, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3741
katarina.fast@juridicum.su.se
Fernlund, AndersDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
anders.fernlund@juridicum.su.se
Fink Lundgren, IjaUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 1189
Ija.Fink-Lundgren@juridicum.su.se
Fisher, DavidProfessor i internationell rättJuridiska fakulteten 08-16 3295
David.Fisher@juridicum.su.se
Florea, CatrinelKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2504
catrinel.florea@juridicum.su.se
Fortese, FabricioDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1934
fabricio.fortese@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, MariaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 2637
maria.fotiadis.forssjo@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, HeleneKoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 2920
Helene.Fotiadis.Forssjo@juridicum.su.se
Freeman, SaraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2575
sara.freeman@juridicum.su.se
Fritzson, AnnaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3279
anna.fritzson@juridicum.su.se
Glukhovska Schaefer, OlgaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2180
olga.glukhovska@juridicum.su.se
Golmohammadi, GloriaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2601
gloria.golmohammadi@juridicum.su.se
Granmar, ClaesUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 1294
claes.granmar@juridicum.su.se
Greenstein, StanleyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2598
stanley.greenstein@juridicum.su.se
Gulliksson, MagnusAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1286
magnus.gulliksson@juridicum.su.se
Gunnerstad, AnnelieAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2235
Annelie.Gunnerstad@juridicum.su.se
Göthlund Issjö, AlexanderForsknings amanuensJuridiska fakulteten 08-16 2500
alexander.issjo@juridicum.su.se
Hagelberg, RonneyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2557
Ronney.Hagelberg@juridicum.su.se
Hajdin, NikolaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1373
nikola.hajdin@juridicum.su.se
Hellner, MichaelProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2794
michael.hellner@juridicum.su.se
Hellstadius, ÅsaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3668
asa.hellstadius@juridicum.su.se
Henriksson, TinaEkonomJuridiska fakulteten 08-16 1349
tina.henriksson@juridicum.su.se
Herzfeld Olsson, PetraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1317
petra.herzfeld-olsson@juridicum.su.se
Heuman, LarsProfessor emeritus processrättJuridiska fakulteten 08-16 2250
Lars.Heuman@juridicum.su.se
Himmelmo, HaraldAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3817
harald.himmelmo@juridicum.su.se
Hjorth Warlenius, LinaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3596
lina.hjort@juridicum.su.se
Holappa, TimDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
tim.holappa@juridicum.su.se
Holm, CyrilForskningskoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3549
cyril.holm@juridicum.su.se
Holmgren, AxelDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1399
axel.holmgren@juridicum.su.se
Horn, AnnaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3225
anna.horn@juridicum.su.se
Htoo, AungGästlärareJuridiska fakulteten
Aung.Htoo@juridicum.su.se
Hultqvist, AndersProfessor i finansrättJuridiska fakulteten
anders.hultqvist@juridicum.su.se
Hårdemark, WendelaDoktorandJuridiska fakulteten
wendela.hardemark@juridicum.su.se
Hägglund Leviner, PernillaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3289
pernilla.leviner@juridicum.su.se
Jaekel, ThéoLärareJuridiska fakulteten
theo.jaekel@juridicum.su.se
Jarnesand, MarieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2140
marie.jarnesand@juridicum.su.se
Jeding Steinmann, Ann-CharlotteEkonomi- och personalhandläggareJuridiska fakulteten 08-16 3647
lotta.steinmann@juridicum.su.se
Johansson, LeifVaktmästareJuridiska fakulteten 08-16 3272
leif.johansson@juridicum.su.se
Johansson, SvanteProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3290
Svante.Johansson@juridicum.su.se
Johansson, TobiasDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3292
tobias.johansson@juridicum.su.se
Johansson Köves, AmandaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2892
amanda.johansson-koves@juridicum.su.se
Jonic Kapnias, LovorkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
lovorka.jonic-kapnias@juridicum.su.se
Kagrell, MarieForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3653
marie.kagrell@juridicum.su.se
Kaldal, AnnaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2676
Anna.Kaldal@juridicum.su.se
Kankaanpää Thell, EmelieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2427
emelie.kankaanpaa@su.se
Klamberg, MarkUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1328
mark.klamberg@juridicum.su.se
Kleineman, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 2167
Jan.Kleineman@juridicum.su.se
Klingborn, OskarKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2870
oskar.klingborn@juridicum.su.se
Knutsson, AndreasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3556
andreas.knutsson@juridicum.su.se
Kortfält, LinnéaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
linnea.kortfalt@juridicum.su.se
Krzymowska, AntoniaDoktorandJuridiska fakulteten
antonia.krzymowska@juridicum.su.se
Källström, KentProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Kent.Kallstrom@juridicum.su.se
Lagerstedt, AndersGästlärareJuridiska fakulteten
anders.lagerstedt@juridicum.su.se
Lainpelto, KatrinJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3364
katrin.lainpelto@juridicum.su.se
Lamm, MariaAdjunktJuridiska fakulteten
maria.lamm@juridicum.su.se
Larsson, FridaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3201
frida.larsson@juridicum.su.se
Larsson, SusanneKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2168
susanne.larsson@juridicum.su.se
Larsson, CorneliaAmanuens/kursadministratörJuridiska fakulteten
cornelia.larsson@juridicum.su.se
Lau, ChrisDoktorand civilrättJuridiska fakulteten 08-674 7052
chris.lau@juridicum.su.se
Lavett, IvarDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3284
ivar.lavett@juridicum.su.se
Lebeck, CarlDoktorandJuridiska fakulteten
carl.lebeck@juridicum.su.se
Lernestedt, ClaesProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1723
Claes.Lernestedt@juridicum.su.se
Levin, MarianneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2544
Marianne.Levin@juridicum.su.se
Lind, GöranProfessor, civilrättJuridiska fakulteten 08-16 1429
goran.lind@juridicum.su.se
Lind af Hageby, UlrikaDoktorandJuridiska fakulteten
ulrika.lindafhageby@juridicum.su.se
Lindgren, ToveAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3292
tove.lindgren@juridicum.su.se
Lindström, CharlottaStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 3431
charlotta.lindstrom@juridicum.su.se
Lokrantz-Bernitz, HedvigUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1528
Hedvig.Lokrantz-Bernitz@juridicum.su.se
Longworth, SallyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3271
sally.longworth@juridicum.su.se
Lundberg, Konrad EsbjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2148
Konrad.Lundberg@juridicum.su.se
Lundgren, MiaByrådirektör, FakultetsassistentJuridiska fakulteten 08-16 3544
mia.lundgren@juridicum.su.se
Lundqvist, BjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2656
bjorn.lundqvist@juridicum.su.se
Lundstedt, LydiaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 4160
Lydia.Lundstedt@juridicum.su.se
Löwy, JonathanForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3548
jonathan.lowy@juridicum.su.se
Maddalo, AsnateKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3283
asnate.maddalo@juridicum.su.se
Magnusson Sjöberg, CeciliaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2893
Cecilia.MagnussonSjoberg@juridicum.su.se
Mahmoudi, SaidProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2610
Said.Mahmoudi@juridicum.su.se
Malafry, MelinaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3348
melina.malafry@juridicum.su.se
Martinsson, DennisDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1169
dennis.martinsson@juridicum.su.se
Marusic, BrankaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7064
branka.marusic@juridicum.su.se
Melz, Peter WProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2591
Peter.Melz@juridicum.su.se
Millqvist, GöranProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2252
Goran.Millqvist@juridicum.su.se
Mirsoyan, MeriKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2558
meri.mirsoyan@juridicum.su.se
Misita, NevenkoGästlärareJuridiska fakulteten
Nevenko.Misita@juridicum.su.se
Mohamed Seyad, SideekUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3247
Sideek.Mohamed@juridicum.su.se
Monsenego, JérômeUniversitetslektor, docentJuridiska fakulteten 08-16 2954
jerome.monsenego@juridicum.su.se
Munukka, JoriProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2064
Jori.Munukka@juridicum.su.se
Murg Perlmutter, AlinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3298
alina.murg-perlmutter@juridicum.su.se
Mwakagali, MpokiDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
mpoki.mwakagali@juridicum.su.se
Mörlin, JohanAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
johan.morlin@juridicum.su.se
Nademi, NioushaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1091
niousha.nademi@juridicum.su.se
Nathorst-Windahl, HannaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3812
hanna.nathorst-windahl@juridicum.su.se
Nilsson, UlfDoktorandJuridiska fakulteten
ulf.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, RogerArkivarieJuridiska fakulteten 08-16 2612
roger.nilsson@juridicum.su.se
Nordell, JonasProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 4078
per-jonas.nordell@juridicum.su.se
Nordqvist, RichardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
richard.nordquist@juridicum.su.se
Norée, AnnikaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2871
Annika.Noree@juridicum.su.se
Norgren, FelixAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2104
felix.norgren@juridicum.su.se
Nyman Hök, JennyStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 2084
jenny.nyman-hok@juridicum.su.se
Nyquist, SivUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2103
siv.nyquist@juridicum.su.se
Nääv, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1225
maria.naav@juridicum.su.se
Oliwsson, NatalieWebmasterJuridiska fakulteten 08-16 3343
natalie.oliwsson@juridicum.su.se
Olsson, DanForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 2997
Dan.Olsson@juridicum.su.se
Paju, JaanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3207
jaan.paju@juridicum.su.se
Papadopoulou Skarp, FrantzeskaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7256
frantzeska.papadopoulou@juridicum.su.se
Pedersen, SofieAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2613
sofie.pedersen@juridicum.su.se
Persson Österman, RogerProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3204
roger.osterman@juridicum.su.se
Peterson, ClaesProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3784
Claes.Peterson@juridicum.su.se
Pettersson, ViktoriaStudierektorJuridiska fakulteten 08-16 1304
Viktoria.Pettersson@juridicum.su.se
Ramberg, ChristinaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2802
christina.ramberg@juridicum.su.se
Ratcovich, MartinDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7506
martin.ratcovich@juridicum.su.se
Redin, AmandaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
amanda.redin@juridicum.su.se
Refors Legge, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3808
maria.refors-legge@juridicum.su.se
Reichel, JaneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2614
jane.reichel@juridicum.su.se
Ribbing, MichaelaAdjunkt i förvaltningsrättJuridiska fakulteten 08-16 3429
michaela.ribbing@juridicum.su.se
Rigling, AnnalenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
annalena.rigling@juridicum.su.se
Roccasalva, CandiceInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 3034
candice.roccasalva@juridicum.su.se
Rosén, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3646
Jan.Rosen@juridicum.su.se
Rosenkrantz, TherezeKursadministratörJuridiska fakulteten
thereze.rosenkrantz@juridicum.su.se
Rosenqvist, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
johanna.rosenqvist@juridicum.su.se
Rother-Schirren, TheddoUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1794
Theddo.Rother-Schirren@juridicum.su.se
Runesson, ErikAdjungerad professor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3317
eric.runesson@juridicum.su.se
Saf, CarolinaDoktorandJuridiska fakulteten
Carolina.Saf@juridicum.su.se
Salguero, RosalbaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
rosalba.salguero@juridicum.su.se
Samadi, MonaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2105
mona.samadi@juridicum.su.se
Sandberg, MadeleineKoordinator, Institutet för rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 2301
madeleine.sandberg@juridicum.su.se
Sandell, HenrikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
henrik.sandell@juridicum.su.se
Sandén, Stefan GDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
stefan.sanden@juridicum.su.se
Sandgren, ClaesProfessor i civilrättJuridiska fakulteten
Claes.Sandgren@juridicum.su.se
Sandstedt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1724
johan.sandstedt@juridicum.su.se
Sandström, A. LenaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2868
Lena.Sandstrom@juridicum.su.se
Sandström, Marie EProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3105
Marie.Sandstrom@juridicum.su.se
Schelin, JohanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2214
johan.schelin@juridicum.su.se
Schultz, MårtenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1948
Marten.Schultz@juridicum.su.se
Schüldt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1795
Johan.Schuldt@juridicum.su.se
Schöldström, PatrikFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3154
patrik.scholdstrom@juridicum.su.se
Sedlar, PatrikAdj. lärareJuridiska fakulteten
patrik.sedlar@juridicum.su.se
Seifert, MonicaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
Monica.Seifert@juridicum.su.se
Seipel, PeterProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Peter.Seipel@juridicum.su.se