Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Juridiska fakulteten » Juridiska institutionen

Juridiska institutionen

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Juridiska fakultetenhttp://www.jurinst.su.se/
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Juridiska institutionen
106 91 Stockholm
Universitetsvägen 10 C

Ansvarsområden

FunktionNamn
Administrativ chefIda Söderberg Tah
DatorsystemansvarigBengt Baeckmark
Dan Olsson
Internationell koordinator
Nyckel- och passerkortansvarigJohn Eiman
Emma Hansson Ruge
Ida Söderberg Tah
Mia Lundgren
PrefektMichael Hellner
Stf prefektLaura Carlson
StudentexpeditionMaria Fotiadis Forssjö
StudierektorViktoria Pettersson
Studierektor forskarutbildningMarcus Radetzki
StudievägledareJenny Nyman Hök
Viktoria Pettersson
Anna Ekström
Studievägledare fristående kurserAnna Ekström
Studievägledare specialkurser
SUKAT-ansvarigMia Lundgren
Noemi Kadas
Ida Söderberg Tah
TelekontaktansvarigMia Lundgren
Noemi Kadas
WebbredaktörStaffan Westerlund

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

241 personer

Visar 1 - 200 av 241 träffar

Visa träffar.
Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlberg, KerstinFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3286
kerstin.ahlberg@juridicum.su.se
Ahlin, PerForskareJuridiska fakulteten 08-16 1787
per.ahlin@juridicum.su.se
Ahlinder, ElisabethUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 3288
elisabeth.ahlinder@juridicum.su.se
Akule Larsson, AgitaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2558
agita.akule@juridicum.su.se
Alm, Alexandra DoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3146
alexandra.alm@juridicum.su.se
Almåsen, PetraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2009
petra.almasen@juridicum.su.se
Andersson, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2085
jan.andersson@juridicum.su.se
Andersson, SimonDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1286
simon.andersson@juridicum.su.se
Andersson, MalouDoktorand i straffrättJuridiska fakulteten 08-16 3282
malou.andersson@juridicum.su.se
Andersson, HeleneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1758
helene.andersson@juridicum.su.se
Andrews, OskarDoktorandJuridiska fakulteten
oscar.andrews@juridicum.su.se
Appelberg, MattiasAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2918
mattias.appelberg@juridicum.su.se
Asp, PetterProfessor straffrättJuridiska fakulteten 08-16 3276
petter.asp@juridicum.su.se
Axhamn, JohanDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
johan.axhamn@juridicum.su.se
Azam, Mohammad MonirulDoktorandJuridiska fakulteten
monirul.azam@juridicum.su.se
Baeckmark, BengtForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 1585
Bengt.Baeckmark@juridicum.su.se
Baheru, HaymanotDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1930
haymanot.baheru@juridicum.su.se
Bakardjieva Engelbrekt, AntoninaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2996
Antonina.Bakardjieva@juridicum.su.se
Barkestad, DafneDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4708
dafne.barkestad@juridicum.su.se
Barrett, DamonDoktorandJuridiska fakulteten
damon.barrett@juridicum.su.se
Barrios Pizarro, ValentinaKursadministratörJuridiska fakulteten
valentina.barrios@juridicum.su.se
Bergman, LinnDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 4160
linn.bergman@juridicum.su.se
Berlips Persson, MeritDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3818
merit.berlips-persson@juridicum.su.se
Bernitz, UlfProfessor i europeisk integrationsrättJuridiska fakulteten 08-16 2246
Ulf.Bernitz@juridicum.su.se
Bernitz, HedvigUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1528
Hedvig.Lokrantz-Bernitz@juridicum.su.se
Besher, AlexanderAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1570
alexander.besher@juridicum.su.se
Björklund Weglin, MoaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2870
moa.bjorklund-weglin@juridicum.su.se
Björkman, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten
johanna.bjorkman@juridicum.su.se
Blekemo, AnnikaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1161
Annika.Blekemo@juridicum.su.se
Bohman, BritaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2320
brita.bohman@juridicum.su.se
Borg, Ulrika S MGästlärareJuridiska fakulteten
ulrika.borg@su.se
Boström, IdaKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2147
ida.bostrom@juridicum.su.se
Bruun, NiklasGästprofessorJuridiska fakulteten 08-16 3667
niklas.bruun@juridicum.su.se
Carlson, LauraUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2549
Laura.Carlson@juridicum.su.se
Chen, KellyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1495
kelly.chen@juridicum.su.se
Colonna, LianeDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3549
liane.colonna@juridicum.su.se
Cortes Chavez, MikeyKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3291
mikey.cortes@juridicum.su.se
Croon, AdamDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2131
adam.croon@juridicum.su.se
Dahlqvist, JuliaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3817
julia.dahlqvist@juridicum.su.se
Dalmonte, BenedettaForskareJuridiska fakulteten
benedetta.dalmonte@juridicum.su.se
Dane, LouiseDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7234
louise.dane@juridicum.su.se
Danielsson, EmmaForskningsassistentJuridiska fakulteten
danielssonemma5@gmail.com
Diesen, ChristianProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Christian.Diesen@juridicum.su.se
Dion, MaeveDoktorandJuridiska fakulteten
maeve.dion@juridicum.su.se
Dufwa, Bill WilhelmProfessor i försäkringsrättJuridiska fakulteten 08-16 3277
Bill.Dufwa@juridicum.su.se
Dunker, RickardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1485
rickard.dunker@juridicum.su.se
Ebbesson, JonasProfessor i miljörättJuridiska fakulteten 08-16 2245
Jonas.Ebbesson@juridicum.su.se
Edelstam, HenrikProfessor i processrättJuridiska fakulteten 08-16 2895
Henrik.Edelstam@juridicum.su.se
Edenroth, MårtenDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3205
marten.edenroth@juridicum.su.se
Edwall Insulander, MiaLärareJuridiska fakulteten
mia@insulander-advokat.se
Ehn, ClaraAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3279
clara.ehn@juridicum.su.se
Ek, MoaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
moa.ek@juridicum.su.se
Eken Uyan, SenemDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
senem.eken@juridicum.su.se
Eklund, RonnieProfessor i civilrätt, särskilt arbetsrättJuridiska fakulteten 08-16 3296
Ronnie.Eklund@juridicum.su.se
Eklund, ÄnglaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 4905
angla.eklund@juridicum.su.se
Ekström, AnnaStudievägeledareJuridiska fakulteten 08-16 3315
anna.ekstrom@juridicum.su.se
Elfstrand, SofiaInternationell KoordinatorJuridiska fakulteten
sofia.elfstrand@juridicum.su.se
Elissaiopolou, ChristinaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
christina.Elissaiopolou@juridicum.su.se
Ericsson Kvillerud, GunnelAdministratörJuridiska fakulteten 08-16 3218
gunnel.kvillerud@juridicum.su.se
Eriksson, AntoniaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
antonia.eriksson@juridicum.su.se
Fagerlund, SandraInternationell koordinatorJuridiska fakulteten 08-16 1188
sandra.fagerlund@juridicum.su.se
Falkman, HenricLektorJuridiska fakulteten
henric.falkman@juridicum.su.se
Fast, KatarinaDoktorandJuridiska fakulteten
katarina.fast@juridicum.su.se
Fernlund, AndersDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
anders.fernlund@juridicum.su.se
Fink Lundgren, IjaUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 1189
Ija.Fink-Lundgren@juridicum.su.se
Fisher, DavidProfessor i internationell rättJuridiska fakulteten 08-16 3295
David.Fisher@juridicum.su.se
Florea, CatrinelKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2504
catrinel.florea@juridicum.su.se
Fortese, FabricioAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 1934
fabricio.fortese@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, MariaByrådirektörJuridiska fakulteten 08-16 2637
maria.fotiadis.forssjo@juridicum.su.se
Fotiadis Forssjö, HeleneKoordinatorJuridiska fakulteten 08-16 2920
Helene.Fotiadis.Forssjo@juridicum.su.se
Freeman, SaraKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2575
sara.freeman@juridicum.su.se
Fritzson, AnnaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 2104
anna.fritzson@juridicum.su.se
Garpe, BengtDoktorandJuridiska fakulteten0547001348
bengt.garpe@kau.se
Glukhovska Schaefer, OlgaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2180
olga.glukhovska@juridicum.su.se
Golmohammadi, GloriaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2601
gloria.golmohammadi@juridicum.su.se
Goltsi, RiittaLokalvårdareJuridiska fakulteten 08-16 1203
riitta.goltsi@juridicum.su.se
Gonçalves, SóniaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2601
sonia.goncalves@juridicum.su.se
Granberg, SophiaEkonomJuridiska fakulteten
sophia.granberg@juridicum.su.se
Granmar, ClaesUniv. lektorJuridiska fakulteten 08-16 1294
claes.granmar@juridicum.su.se
Greenstein, Stanley JoelUniversitetsadjunktJuridiska fakulteten 08-16 2598
stanley.greenstein@juridicum.su.se
Gullfeldt, JensGästlärareJuridiska fakulteten
jens.gullfeldt@ge.com
Gunnerstad, AnnelieAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2235
Annelie.Gunnerstad@juridicum.su.se
Hagelberg, RonneyUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2557
Ronney.Hagelberg@juridicum.su.se
Hajdin, NikolaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1373
nikola.hajdin@juridicum.su.se
Hansson Ruge, EmmaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2500
emma.ruge@juridicum.su.se
Hellner, MichaelProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2794
michael.hellner@juridicum.su.se
Hellstadius, ÅsaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3668
asa.hellstadius@juridicum.su.se
Heuman, LarsProfessor emeritus processrättJuridiska fakulteten 08-16 2250
Lars.Heuman@juridicum.su.se
Holmgren, AxelDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1399
axel.holmgren@juridicum.su.se
Htoo, AungGästlärareJuridiska fakulteten
Aung.Htoo@juridicum.su.se
Hultqvist, AndersProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2105
anders.hultqvist@juridicum.su.se
Hårdemark, WendelaDoktorandJuridiska fakulteten
wendela.hardemark@juridicum.su.se
Hägglund Leviner, PernillaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3289
pernilla.leviner@juridicum.su.se
Hörnqvist, LisaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3241
lisa.hornqvist@juridicum.su.se
Jansson, EmelieForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 2499
emelie.jansson@juridicum.su.se
Jarnesand, MarieJuridiska fakulteten 08-16 2140
marie.jarnesand@juridicum.su.se
Johansson, SvanteProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3290
Svante.Johansson@juridicum.su.se
Johansson, LeifVaktmästareJuridiska fakulteten 08-16 3272
leif.johansson@juridicum.su.se
Johansson, AnnSamordnareJuridiska fakulteten
ann.johansson@juridicum.su.se
Johansson, TobiasDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3292
tobias.johansson@juridicum.su.se
Jonic Kapnias, LovorkaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3225
lovorka.jonic-kapnias@juridicum.su.se
Kaldal, AnnaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2676
Anna.Kaldal@juridicum.su.se
Kankaanpää, EmelieDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2427
emelie.kankaanpaa@su.se
Klamberg, MarkUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1328
mark.klamberg@juridicum.su.se
Kleineman, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 2167
Jan.Kleineman@juridicum.su.se
Kortfält, LinnéaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3811
linnea.kortfalt@juridicum.su.se
Kristiansson, Marianne EProfessorJuridiska fakulteten
marianne.kristiansson@rmv.se
Krzymowska, AdrianaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
adriana.krzymowska@juridicum.su.se
Krzymowska, AntoniaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2195
antonia.krzymowska@juridicum.su.se
Kulehile, ReginaGästforskareJuridiska fakulteten
reginasehapi@gmail.com
Källström, KentProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Kent.Kallstrom@juridicum.su.se
Lagerstedt, AndersGästlärareJuridiska fakulteten 08-16 1934
anders.lagerstedt@juridicum.su.se
Lainpelto, KatrinJur.dok.Juridiska fakulteten 08-16 3364
katrin.lainpelto@juridicum.su.se
Lappalainen, PaulLärareJuridiska fakulteten
paul.lappalainen@gmail.com
Larsson, FridaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3201
frida.larsson@juridicum.su.se
Larsson, SusanneKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 2168
susanne.larsson@juridicum.su.se
Larsson, CorneliaAmanuens/kursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 3653
cornelia.larsson@juridicum.su.se
Lau, ChrisDoktorand civilrättJuridiska fakulteten 08-674 7052
chris.lau@juridicum.su.se
Lavett, IvarDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3284
ivar.lavett@juridicum.su.se
Lebeck, CarlDoktorand
Adjunkt
Juridiska fakulteten 08-16 2892
carl.lebeck@socarb.su.se
Leijonhufvud, MadeleineProfessor emeritaJuridiska fakulteten
Madeleine.Leijonhufvud@juridicum.su.se
Lernestedt, ClaesProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1723
Claes.Lernestedt@juridicum.su.se
Levin, MarianneProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2544
Marianne.Levin@juridicum.su.se
Liaficheva, DianaAmanuensJuridiska fakulteten
diana.liaficheva@juridicum.su.se
Lilja Löwenmark, StinaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3283
stina.lilja-lowenmark@juridicum.su.se
Lind Af Hageby, UlrikaDoktorandJuridiska fakulteten
ulrika.lindafhageby@juridicum.su.se
Lindgren, ToveAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3429
tove.lindgren@juridicum.su.se
Lindkvist, GustavDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2614
gustav.lindkvist@juridicum.su.se
Lindström, CharlottaStudierektorJuridiska fakulteten 08-16 3431
charlotta.lindstrom@juridicum.su.se
Lodin, Sven-OlofProfessor emeritusJuridiska fakulteten
lodin.s-o@su.se
Longsworth, SallyDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3271
sally.longsworth@juridicum.su.se
Lundberg, Konrad EsbjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2148
Konrad.Lundberg@juridicum.su.se
Lundgren, MiaByrådirektör, FakultetsassistentJuridiska fakulteten 08-16 3544
mia.lundgren@juridicum.su.se
Lundqvist, BjörnUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2656
bjorn.lundqvist@juridicum.su.se
Lundstedt, LydiaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
Lydia.Lundstedt@juridicum.su.se
Lübbers, ClaudiaGästforskareJuridiska fakulteten
cl.luebbers@gmail.com
Magnusson Sjöberg, CeciliaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2893
Cecilia.MagnussonSjoberg@juridicum.su.se
Mahmoudi, SaidProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2610
Said.Mahmoudi@juridicum.su.se
Martinsson, DennisDoktorandJuridiska fakulteten
dennis.martinsson@juridicum.su.se
Marusic, BrankaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 7064
branca.marusic@juridicum.su.se
Melz, Peter WProfessor i finansrättJuridiska fakulteten 08-16 2591
Peter.Melz@juridicum.su.se
Millqvist, GöranProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2252
Goran.Millqvist@juridicum.su.se
Misita, NevenkoGästlärareJuridiska fakulteten
Nevenko.Misita@juridicum.su.se
Moazzez Ghazanfari Amraei, KianAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 3348
kian.moazzez-amraee@juridicum.su.se
Munukka, JoriProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2064
Jori.Munukka@juridicum.su.se
Murg Perlmutter, AlinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3298
alina.murg-perlmutter@juridicum.su.se
Mwakagali, MpokiDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3667
mpoki.mwakagali@juridicum.su.se
Nademi, NioushaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1091
niousha.nademi@juridicum.su.se
Nathorst-Windahl, HannaForskningsamanuensJuridiska fakulteten 08-16 3812
hanna.nathorst-windahl@juridicum.su.se
Nilsson, UlfDoktorandJuridiska fakulteten
ulf.nilsson@juridicum.su.se
Nilsson, RogerArkivarieJuridiska fakulteten 08-16 2612
roger.nilsson@juridicum.su.se
Nordell, JonasProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 4078
per-jonas.nordell@juridicum.su.se
Nordquist, RichardDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
richard.nordquist@juridicum.su.se
Norée, AnnikaDocentJuridiska fakulteten 08-16 2871
Annika.Noree@juridicum.su.se
Norman, PernillaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
pernilla.norman@lmlaw.se
Nyman Hök, JennyStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 2084
jenny.nyman-hok@juridicum.su.se
Nyquist, SivUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2103
siv.nyquist@juridicum.su.se
Nääv, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1225
maria.naav@juridicum.su.se
Olsson, DanForskningsingenjörJuridiska fakulteten 08-16 2997
Dan.Olsson@juridicum.su.se
Olsson, GunillaGästlärareJuridiska fakulteten
gunilla@advokatgunillaolsson.se
Paju, JaanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3207
jaan.paju@juridicum.su.se
Papadopoulou Zavalis, FrantzeskaUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-674 7256
frantzeska.papadopoulou@juridicum.su.se
Persson Österman, RogerProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3204
roger.persson-osterman@juridicum.su.se
Peterson, ClaesProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3784
Claes.Peterson@juridicum.su.se
Pettersson, ViktoriaStudievägledareJuridiska fakulteten 08-16 1304
Viktoria.Pettersson@juridicum.su.se
Ramberg, JanProfessorJuridiska fakulteten 08-16 3277
jan.ramberg@juridicum.su.se
Ramberg, ChristinaProfessorJuridiska fakulteten 08-16 2802
christina.ramberg@juridicum.su.se
Ratcovich, MartinDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7506
martin.ratcovich@juridicum.su.se
Redin, AmandaAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 3297
amanda.redin@juridicum.su.se
Refors Legge, MariaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 3808
maria.refors-legge@juridicum.su.se
Ribbing, MichaelaDoktorandJuridiska fakulteten
michaela.ribbing@juridicum.su.se
Rigling, AnnalenaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
annalena.rigling@juridicum.su.se
Roccasalva, CandiceKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 1597
candice.roccasalva@juridicum.su.se
Rodell, AlexandraAdministratörJuridiska fakulteten
alexandra.rodell@juridicum.su.se
Rosell Ågård, JohanAmanuensJuridiska fakulteten 08-16 1317
johan.rosell@juridicum.su.se
Rosén, JanProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 3646
Jan.Rosen@juridicum.su.se
Rosén, NatalieWebmasterJuridiska fakulteten 08-16 3291
natalie.rosen@juridicum.su.se
Rosenkrantz, TherezeKursadministratörJuridiska fakulteten 08-16 1426
thereze.rosenkrantz@juridicum.su.se
Rosenqvist, JohannaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7039
johanna.rosenqvist@juridicum.su.se
Rother-Schirren, TheddoUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1794
Theddo.Rother-Schirren@juridicum.su.se
Runesson, CeciliaLärareJuridiska fakulteten
cecilia@runesson.se
Runesson, ErikUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3317
eric.runesson@juridicum.su.se
Sackemark, AlexandraAdjunkt rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 3219
alexandra.sackemark@juridicum.su.se
Saf, CarolinaDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 1724
Carolina.Saf@juridicum.su.se
Sandberg, MadeleineKoordinator, Institutet för rättsinformatikJuridiska fakulteten 08-16 2301
madeleine.sandberg@juridicum.su.se
Sandell, HenrikDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
henrik.sandell@juridicum.su.se
Sandén, Stefan GDoktorandJuridiska fakulteten 08-16 2303
stefan.sanden@juridicum.su.se
Sandgren, ClaesProfessor i civilrättJuridiska fakulteten 08-16 1429
Claes.Sandgren@juridicum.su.se
Sandstedt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1724
johan.sandstedt@juridicum.su.se
Sandström, Marie EProfessor i rättshistoriaJuridiska fakulteten 08-16 3105
Marie.Sandstrom@juridicum.su.se
Sandström, A. LenaAdjunktJuridiska fakulteten 08-16 2868
Lena.Sandstrom@juridicum.su.se
Schelin, JohanDocentJuridiska fakulteten 08-16 2214
johan.schelin@juridicum.su.se
Schultz, MårtenProfessorJuridiska fakulteten 08-16 1948
Marten.Schultz@juridicum.su.se
Schüldt, JohanUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 1795
Johan.Schuldt@juridicum.su.se
Schöldström, AnneliGästlärareJuridiska fakulteten
anneli@svenskjuristbyra.se
Schöldström, PatrikFöreståndareJuridiska fakulteten 08-16 3154
patrik.scholdstrom@juridicum.su.se
Seifert Palmlund, MonicaDoktorandJuridiska fakulteten 08-674 7039
Monica.Seifert@juridicum.su.se
Seipel, PeterProfessor emeritusJuridiska fakulteten 08-16 3277
Peter.Seipel@juridicum.su.se
Seyad, Seyad MohamedUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 3247
Sideek.Mohamed@juridicum.su.se
Shaughnessy, Patricia LUniversitetslektorJuridiska fakulteten 08-16 2023
Patricia.Shaughnessy@juridicum.su.se