Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Universitetsförvaltningen » Stockholms universitetsbibliotek » Sektionen för användarstöd och media

Sektionen för användarstöd och media

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Stockholms universitetsbibliotekhttp://su.se/bibliotek
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Sektionen för användarstöd och media
106 91 Stockholm
Huvudbiblioteket, Universitetsvägen 10 D

Ansvarsområden

FunktionNamn
SektionschefIngela Tång
Jenny Håkansson Hedberg

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

84 personer

Visar 1 - 84 av 84 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlbäck, MariaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1921
maria.ahlback@su.se
Alm, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 1355
Elisabet.Alm@su.se
Altrov Berg, VeraBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
vera.altrov@su.se
Anderberg, SabinaVerksamhetsutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2994
sabina.anderberg@su.se
Andersson, SaraBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7530
Sara.Andersson@su.se
Arvas, EmilBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
emil.arvas@su.se
Berglind, JohannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1311
johanna.berglind@su.se
Binder Rissanen, TuijaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7516
Tuija.Rissanen@su.se
Bjersby Zimmermann, MikaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 3236
mika.zimmermann@su.se
Björnberg, EvaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2719
Eva.Bjornberg@su.se
Björnberg, AnnaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6836
anna.bjornberg@su.se
Cottrell, LovisaUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 3362
lovisa.cottrell@su.se
Edling, ElisabetBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2748
elisabet.edling@su.se
Elander, AgnetaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6807
agneta.elander@su.se
Enarson, Eva LinneaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6828
eva.enarson@su.se
Engfelt, CarolinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4176
carolina.engfelt@su.se
Engström, HansBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-674 7566
Hans.Engstrom@su.se
Eriksson, MattiasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6868
mattias.eriksson@su.se
Erixon, EmilBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
emil.erixon@su.se
Fallenius, LiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
lia.fallenius@su.se
Fischer, GabriellaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
gabriella.fischer@su.se
Friberg, LeifBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2521
Leif.Friberg@su.se
Frödén, AgnesBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
agnes.frodeen@su.se
Göranson, UrbanIKT-pedagogStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6823
urban.goranson@su.se
Hagberg, LenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6237
lena.hagberg@su.se
Hedström, HelenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7514
Helena.Hedstrom@su.se
Hedström Norén, ToveBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
tove.noren@su.se
Honorato, FernandoBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6844
fernando.honorato@su.se
Håkansson, TorstenBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 3991
torsten.hakansson@su.se
Håkansson Hedberg, JennySektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6824
jenny.hakansson.hedberg@su.se
Höhn, OlivierBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2773
olivier.hohn@su.se
Höijer, AndersBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2952
anders.hoijer@su.se
Jelvin, WilliamBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
william.jelvin@su.se
Jerkert, KajsaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6795
Kajsa.Jerkert@su.se
Johansson, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2732
Tomas.johansson@su.se
Järvinen, Anne KBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2764
Anne.Jarvinen@su.se
Keller, JuliaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
julia.keller@su.se
Kenntoft Hof, MatildaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
matilda.kenntoft@su.se
Kertész, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2725
Tomas.Kertesz@su.se
Larsson, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7293
Tomas.Larsson@su.se
Leijon Lundqvist, FridaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6813
frida.leijon.lundqvist@su.se
Lempke, OlaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2806
ola.lempke@su.se
Lenz, ChristinaRedaktörStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6777
christina.lenz@su.se
Lindehoff, MarkusBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2777
markus.lindehoff@su.se
Lindenor, Gunilla1:e bibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2712
gunilla.lindenor@su.se
Lindstein, LinaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6822
lina.lindstein@su.se
Lodin, BarbroBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2763
Barbro.Lodin@su.se
Lodin, PetronellaTimanställdStockholms universitetsbibliotek
petronella.lodin@su.se
Lord, JuliaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6843
julia.lord@su.se
Lovén, LisaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2792
lisa.loven@su.se
Lundbring, IrinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2669
irina.lundbring@su.se
Lövgren, MarieBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4463
marie.lovgren@su.se
McCrow, JonathanLicenshandläggareStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6837
jonathan.mccrow@su.se
Mc Williams, GrantBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6820
grant.mcwilliams@su.se
Medelius, ToveBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
tove.medelius@su.se
Morén, MagdalenaBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
magdalena.moren@su.se
Munck, GabrielBokbindareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1083
gabriel.munck@su.se
Nyman Ambrosiani, IngaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2753
Inga.Nyman@su.se
Olsson, LisaUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1871
lisa.olsson@su.se
Olsson Svanfeldt, JoelBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
joel.olsson.svanfeldt@su.se
Paavo Magnusson, HelenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1785
Helena.Magnusson@su.se
Palmqvist Wojda, EmmaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7524
emma.palmqvist.wojda@su.se
Philipson, JoakimUtredare inom forskningsdataStockholms universitetsbibliotek 08-16 2950
joakim.philipson@su.se
Pietilä, VictorBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
victor.pietila@su.se
Rings, MichaelaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2039
michaela.rings@su.se
Rydbeck, GunillaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2668
Gunilla.Rydbeck@su.se
Sandell Liang, SofiaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek
sofia.sandell@su.se
Sandström, MiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2834
mia.sandstrom@su.se
Schubert, GaborUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2767
gabor.schubert@su.se
Stenbeck, KarinBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6010
karin.stenbeck@su.se
Stigell, AnnaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2751
Anna.Stigell@su.se
Swedberg, PerBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1011
Per.Swedberg@su.se
Söderberg, LenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4628
Lena.Soderberg@su.se
Talvitie, JoakimBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
joakim.talvitie@su.se
Torsson Freij, HannaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6806
hanna.torsson.freij@su.se
Torsson Freij, GustavBiblioteksvärdStockholms universitetsbibliotek
gustav.torsson.freij@su.se
Tång, IngelaSektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-674 7027
ingela.tang@su.se
Uppenberg, StinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2758
Stina.Uppenberg@su.se
Wennström, SofieUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 4583
sofie.wennstrom@su.se
Westergren, TommyBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6835
tommy.westergren@su.se
Widmark, WilhelmÖverbibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2733
Wilhelm.Widmark@su.se
Zachrisson, AnnikaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2783
Annika.Zachrisson@su.se
Zimmermann Bjersby, AnnaBibliotekarie, fjärrlåneexpertStockholms universitetsbibliotek 08-16 3435
Anna.Bjersby@su.se
Öhnfeldt, CillaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7294
cilla.ohnfeldt@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter