Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Universitetsförvaltningen » Stockholms universitetsbibliotek » Sektionen för media

Sektionen för media

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Stockholms universitetsbibliotekhttp://su.se/bibliotek
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Sektionen för media
106 91 Stockholm
Huvudbiblioteket, Universitetsvägen 10 D

Ansvarsområden

FunktionNamn
SektionschefMia Wahlberg

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

38 personer

Visar 1 - 38 av 38 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Ahlbäck, MariaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1921
maria.ahlback@su.se
Andersson, SaraBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7530
Sara.Andersson@su.se
Björnberg, EvaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2719
Eva.Bjornberg@su.se
Drake af Hagelsrum, TuijaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
tuija.drake@su.se
Eriksson, MattiasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6868
mattias.eriksson@su.se
Fallenius, LiaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6815
lia.fallenius@su.se
Göranson, UrbanIKT-pedagogStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6823
urban.goranson@su.se
Hagberg, LenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6237
lena.hagberg@su.se
Håkansson, TorstenBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 3991
torsten.hakansson@su.se
Höijer, AndersBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2952
anders.hoijer@su.se
Jakobsson, FridaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
Frida.Jacobson@su.se
Jansson, EvaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2739
Eva.Jansson@su.se
Johansson, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2732
Tomas.johansson@su.se
Kertész, TomasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2725
Tomas.Kertesz@su.se
Kuramasu, NobukoBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1458
Nobuko.Kuramasu@su.se
Leijon Lundqvist, FridaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6813
frida.leijon.lundqvist@su.se
Lindenor, Gunilla1:e bibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2712
gunilla.lindenor@su.se
Lodin, BarbroBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2763
Barbro.Lodin@su.se
Love, JeffForskareStockholms universitetsbibliotek
jeff.love@su.se
Lovén, LisaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2792
lisa.loven@su.se
Lundbring, IrinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2669
irina.lundbring@su.se
Lövgren, MarieBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4463
marie.lovgren@su.se
Mc Williams, GrantBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6820
grant.mcwilliams@su.se
Nyman Ambrosiani, IngaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2753
Inga.Nyman@su.se
Paavo Magnusson, HelenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 1785
Helena.Magnusson@su.se
Palm, ElinBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek
elin.palm@su.se
Palmqvist Wojda, EmmaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7524
emma.palmqvist.wojda@su.se
Philipson, JoakimUtredare inom forskningsdataStockholms universitetsbibliotek 08-16 2950
joakim.philipson@su.se
Roberts, MaudBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2761
Maud.Roberts@su.se
Schubert, GaborUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2767
gabor.schubert@su.se
Stigell, AnnaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2751
Anna.Stigell@su.se
Strandberg, MargarethaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2738
Margaretha.Strandberg@su.se
Söderberg, LenaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4628
Lena.Soderberg@su.se
Tång, IngelaTf sektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-674 7027
ingela.tang@su.se
Uppenberg, StinaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2758
Stina.Uppenberg@su.se
Wadin, Britt-MarieBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2760
Britt-Marie.Wadin@su.se
Wahlberg, MiaSektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6833
mia.wahlberg@su.se
Öhnfeldt, CeciliaBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-674 7294
cilla.ohnfeldt@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter