Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Universitetsförvaltningen » Stockholms universitetsbibliotek » Sektionen för verksamhetsstöd och utveckling

Sektionen för verksamhetsstöd och utveckling

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Stockholms universitetsbibliotekhttp://su.se/bibliotek
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Sektionen för verksamhetsstöd och utveckling
106 91 Stockholm
Huvudbiblioteket, Universitetsvägen 10 D

Ansvarsområden

FunktionNamn
SektionschefMia Wahlberg
Tf sektionschefEva Dahlbäck

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

37 personer

Visar 1 - 37 av 37 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Andersson, LeifSystembibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2769
leif.andersson@su.se
Arslan, Ceyhun RanSupportteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-16 2775
Ceyhun.Arslan@su.se
Backman Ödmark, MargaretaIT-arkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 3310
margareta.odmark@su.se
Balkansky, KarinHuvudregistratorStockholms universitetsbibliotek 08-16 2718
karin.balkansky@su.se
Cederfjord, RogerSystembibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2713
Roger.Cederfjord@su.se
Dahlbäck, EvaTf sektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-16 2706
Eva.Dahlback@su.se
Edqvist, KarlKommunikatörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2742
karl.edqvist@su.se
Englund, UlrikaEkonomihandläggare
Personalhandläggare
Stockholms universitetsbibliotek 08-16 2743
Ulrika.englund@su.se
Fernandez Hall, LilianSamordnareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1489
lilian.fernandez-hall@su.se
Frisk, ClaesIntendentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2820
Claes.Frisk@su.se
Gerhardsson, HelenArkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 3644
Helen.Gerhardsson@su.se
Haidos, GeorgiosSupportteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6829
Georgios.haidos@su.se
Hedström Mace, AndreasBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4917
andreas.hedstrom.mace@su.se
Hodell, JennyHuvudregistratorStockholms universitetsbibliotek
jenny.hodell@su.se
Hänninen Frisk, LiisaControllerStockholms universitetsbibliotek 08-16 2824
Liisa.Hanninen@su.se
Högström, UlfWebbutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1424
ulf.hogstrom@su.se
Ingemarsson, KatarinaUX-strategStockholms universitetsbibliotek 08-16 2523
Katarina.Ingemarsson@su.se
Kavousi, MehrdadSystemutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 3698
mehrdad.kavousi@su.se
Lekic, DraganSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2789
dragan.lekic@su.se
Lindörn, MartinUX-strategStockholms universitetsbibliotek 08-16 2784
martin.lindorn@su.se
Livefjord, AnnikaSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2705
Annika.Livefjord@su.se
Lundström, AnnaSystemadministratörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2360
anna.lundstrom@su.se
Matus, TeresaArkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 4471
teresa.matus@su.se
Milder, JuliaKommunikatörStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6060
julia.milder@su.se
Nyberg, DanielArkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6818
daniel.nyberg@su.se
Oscarsson, UlrikaArkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6928
ulrika.oscarsson@su.se
Pakuwibowo, YantoSystemutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1712
yanto.pakuwibowo@su.se
Plog, RickardArkivarieStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6927
rickard.plog@su.se
Quintana Aday, KatiaEkonomihandläggareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2731
Katia.Quintana@su.se
Spångberg, EvaKommunikatörStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6778
eva.spangberg@su.se
Wahlberg, MiaSektionschefStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6833
mia.wahlberg@su.se
Wiksten, TomasPersonalansvarigStockholms universitetsbibliotek 08-16 2721
tomas.wiksten@su.se
Wincent, MartinProcessledareStockholms universitetsbibliotek
martin.wincent@su.se
Vyridakis, AlexanderSystemteknikerStockholms universitetsbibliotek 08-16 4005
Alexander.Vyridakis@su.se
Åberg, PerSystemutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2942
per.aberg@su.se
Åkerström, WilliamHuvudregistratorStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6884
william.akerstrom@su.se
Östergård, CaritaHuvudregistratorStockholms universitetsbibliotek 08-16 2263
carita.ostergard@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter