Översikt organisation

« Tillbaka till träfflistan

Sökväg: Stockholms universitet » Universitetsförvaltningen » Stockholms universitetsbibliotek » Staben

Staben

Telefon Fax
08-16 2000
Tillhör Webbplats
Stockholms universitetsbibliotekhttp://su.se/bibliotek
Postadress Besöksadress
Stockholms universitet
Staben
106 91 Stockholm
Huvudbiblioteket, Universitetsvägen 10 D

Ansvarsområden

FunktionNamn
Sektionschef

Anställda

(Inkludera underavdelningar)

21 personer

Visar 1 - 21 av 21 träffar

Namn Sortera Titel Närmaste enhet Telefon
E-post
Anderberg, SabinaVerksamhetsutvecklareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2994
sabina.anderberg@su.se
Cottrell, LovisaUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 3362
lovisa.cottrell@su.se
Dahlbäck, EvaProcessledareStockholms universitetsbibliotek 08-16 2706
Eva.Dahlback@su.se
Edqvist, KarlKommunikatörStockholms universitetsbibliotek 08-16 2742
karl.edqvist@su.se
Englund, UlrikaPersonalhandläggare
Ekonomihandläggare
Stockholms universitetsbibliotek 08-16 2743
Ulrika.englund@su.se
Fernandez Hall, LilianSamordnareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1489
lilian.fernandez-hall@su.se
Friberg, LeifBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2521
Leif.Friberg@su.se
Frisk, ClaesIntendentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2820
Claes.Frisk@su.se
Hellmark Lindgren, BirgittaStf överbibliotekarie, StabschefStockholms universitetsbibliotek
birgitta.hellmark-lindgren@su.se
Holm, JonasJuristStockholms universitetsbibliotek 08-16 3568
jonas.holm@su.se
Hänninen, LiisaControllerStockholms universitetsbibliotek 08-16 2824
Liisa.Hanninen@su.se
Järvinen, Anne KBibliotekarieStockholms universitetsbibliotek 08-16 2764
Anne.Jarvinen@su.se
Lenz, ChristinaRedaktörStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6777
christina.lenz@su.se
Martinsson, KarinStockholms universitetsbibliotek
karin.martinsson@su.se
Olsson, LisaUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1871
lisa.olsson@su.se
Quintana Aday, KatiaBiblioteksassistentStockholms universitetsbibliotek 08-16 2731
Katia.Quintana@su.se
Spångberg, EvaFaktorStockholms universitetsbibliotek 08-1207 6778
eva.spangberg@su.se
Wennström, SofieUtredareStockholms universitetsbibliotek 08-16 4583
sofie.wennstrom@su.se
Wiksten, TomasPersonalansvarigStockholms universitetsbibliotek 08-16 2721
tomas.wiksten@su.se
Wincent, MartinProcessledareStockholms universitetsbibliotek 08-16 1628
martin.wincent@su.se
Visuri, AnnaKommunikatörStockholms universitetsbibliotek 08-16 3368
anna.visuri@su.se

Stockholms universitet, SE-106 91 STOCKHOLM | Tfn: 08-16 20 00 | Kontaktuppgifter